Grupa medialna PTWP SA w nowym biznesowym punkcie

Grupa PTWP SA, wydawca m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portalu wnp.pl i kilku czołowych portali branżowych oraz organizator spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, od dziś funkcjonuje w nowym biurowcu Katowice Business Point. Zmieniając siedzibę i powiększając zespół pracowników, grupa medialna dynamicznie rozpoczyna szesnasty rok działalności.

Nową siedzibą dla około 80 pracowników Grupy PTWP SA jest od dziś Katowice Business Point, biurowiec klasy A, zlokalizowany przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy Górnego Śląska. Obiekt o przeszklonej fasadzie wyróżnia się architekturą i zapewnia wysoki komfort pracy. Jego dodatkowymi zaletami są prestiżowa lokalizacja, dobra infrastruktura i bliskość centrum miasta oraz największego kompleksu handlowo-usługowego na Śląsku.

Zmiana siedziby Grupy PTWP SA jest etapem w dalszym rozwoju istniejącej już od ponad 15 lat firmy, która sukcesywnie powiększa skalę działalności, udoskonala usługi, produkty i wzmacnia zespół. Tylko w ostatnim miesiącu do grupy medialnej dołączyło kilkunastu pracowników, rozbudowano m.in. dział eventów, sprzedaży i kolportażu. Nowych dziennikarzy zyskują również należące do Grupy PTWP SA tytuły.

Zastępcą redaktora naczelnego Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł został Adrian Ołdak, który wcześniej pracował w redakcji dziennika Polska Dziennik Zachodni. Redakcje należących do grupy medialnej portali branżowych portalsamorzadowy.pl i portalspozywczy.pl zyskały po dwóch nowych pracowników. Aktualnie Grupa PTWP SA prowadzi rekrutacje do redakcji miesięcznika Rynek Zdrowia i portalu rynekaptek.pl.

W należącym do firmy Ghelamco biurowcu Katowice Business Point, Grupa PTWP SA zajmuje powierzchnię blisko 800 m2. Firma posiada również swoje oddziały w Warszawie, gdzie zlokalizowane są m.in. redakcje czasopisma Rynek Spożywczy oraz zakupionego w listopadzie ubiegłego roku dwutygodnika Farmer. Łącznie w grupie medialnej PTWP pracuje ponad 100 osób.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu