Dołącz do programu Flying Blue i odbierz 3000 mil

Grupa Air France KLM przygotowała noworoczny prezent dla uczestników programu lojalnościowego Flying Blue. Na dobry początek nowi klienci otrzymują aż 3000 mil.

Korzystanie z programu lojalnościowego zawsze się opłaca, ale teraz można zyskać szczególnie. Za każdy przelot liniami lotniczymi AIR FRANCE i KLM lub innymi liniami w Sky Team zarabia się mile na darmowe loty i inne nagrody. Do wyboru jest 18 tysięcy lotów dziennie! Mile otrzymuje się też za usługi 130 partnerów w programie (np. hotele, wypożyczalnie samochodów). Zebrane mile można wymieniać na nagrody – m.in. darmowe loty, pobyty hotelowe i atrakcje turystyczne, darmowe zakupy na pokładzie, upgrade do klasy biznes i wiele innych.

Premia 3000 mil nagrodowych zostanie dopisana do konta Flying Blue tym, którzy przystąpią do programu przed 31 marca 2011 i wykonają min. 1 przelot Air France lub KLM w ciągu 6 miesięcy od daty rejestracji. Wystarczy podczas rejestracji online wpisać kod „PLFE” w pole „promotional code”. Należy pamiętać o każdorazowym podawaniu numeru swojej karty przy zakupie biletów lub odprawie. Program ma charakter indywidualny – mile otrzymuje się wyłącznie za własne loty.

Członkostwo nic nie kosztuje, a dzięki dostępowi do konta online można wygodnie zarządzać swoimi milami, uzupełniać loty, zamawiać nagrody, wybierać miejsca, dokupywać mile itp. W Polsce program Flying Blue ma już blisko 20 tysięcy członków.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu