Burger King rozpoczyna panowanie na Górnym Śląsku

15 stycznia 2011 roku otwarta została restauracja Burger King w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu. Jest to pierwsza restauracja tej sieci na Górnym Śląsku i dwudziesta w Polsce. Nowy lokal Burger King mieści się na 2 piętrze 5-piętrowego, nowoczesnego centrum handlowego i zajmuje ok. 100 m2.

Sztandarowym produktem Burger King jest burger Whopper, który wyróżnia się dwoma cechami: sposobem przygotowania, czyli grillowaniem wołowiny na ogniu oraz możliwością personalizowania składników burgera, według własnych upodobań smakowych i dietetycznych.

Restauracja Burger King w Agorze urządzona jest w industrialnym stylu. Elementy wyposażenia wnętrza wykonane są z metalu, cegieł, ciemnego drewna oraz betonu, a dominującymi kolorami są: nasycona czerwień, ciemny i jasny brąz oraz odcienie kremowe.

Centrum handlowe Agora Bytom zostało otwarte w połowie listopada 2010 roku. W pierwszym tygodniu galerię odwiedziło 230 tysięcy osób. Pięciokondygnacyjny obiekt o powierzchni 57 tys. mkw. łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu