Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose „Człowiekiem Roku 2010”

Zwycięzcą rankingu „Człowiek Roku 2010”, organizowanego przez miesięcznik branżowy Meble Plus, został Pan Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose. Ranking powstał w oparciu o głosy osób z branży – producentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli salonów meblowych.

11 stycznia w Warszawie, w Hotelu Polonia Palace odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursach „Człowiek Roku 2010” i „Firma Roku 2010”. Laureatem tegorocznej edycji rankingu „Człowiek Roku” został Pan Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose. Przyznany tytuł to wyraz uznania za konsekwentne kontynuowanie przyjętej strategii w kreowaniu wizerunku firmy i marki Klose.  Wybierając „Człowieka Roku 2010” respondenci docenili również charyzmę i osobowość Pana Wojciecha Gieburowskiego.

Wyróżnienie zostało przyznane w oparciu o ranking organizowany przez redakcję miesięcznika Meble Plus wśród przedstawicieli branży meblarskiej.

„Jest mi niezmiernie miło, że koledzy z branży zauważyli wysiłek mojego zespołu bo tak traktuje przyznane mi wyróżnienie „Człowiek Roku 2010”. Jest to ukłon w stronę wyznawanych przez nas wartości, docenienie ciężkiej pracy. Tym co nam zaufali mogę obiecać, że postaramy się ich nie zawieźć.” – mówi Prezes Kolekcji Mebli Klose, Wojciech Gieburowski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu