PÓŁNOC Nieruchomości otwiera placówkę w Gdańsku

W dniu 12 stycznia 2011 roku o godzinie 10:00 nastąpiło otwarcie nowej placówki franchisingowej sieci PÓŁNOC Nieruchomości w Gdańsku. W uroczystości przecięcia wstęgi wzięli udział: właściciel nowego biura Pan Leszek Boneczko wraz z małżonką Joanną, Prezes Zarządu PÓŁNOC Nieruchomości S.A. Piotr Sumara, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Ewa Choroś oraz zaproszeni goście.

Placówka w Gdańsku jest 32 biurem działającym w sieci PÓŁNOC Nieruchomości. Jednocześnie jest to pierwsza placówka sieci uruchomiona w trójmieście, natomiast tylko w styczniu 2011 roku uruchomione zostaną 3 nowe placówki sieci PÓŁNOC Nieruchomości. Jest to potwierdzenie atrakcyjności oferty sieci dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej w oparciu o licencję franchisingową.

„Należy podkreślić, rolę jaką w rozwoju naszej sieci spełnia przygotowana przez Dział Rozwoju i ciągle obowiązująca promocja, ma obecnie kluczowy wpływ na zainteresowanie współpracą ze strony potencjalnych franczyzobiorców. Dzięki zwolnieniu nowych partnerów sieci PÓŁNOC Nieruchomości z opłaty wstępnej oraz miesięcznych opłat franchisingowych przez okres sześciu miesięcy, rozpoczęcie działalności w branży nieruchomości pozwala na znaczne oszczędności w początkowym okresie funkcjonowania na rynku” – mówi Ewa Choroś.

Warto dodać, że sieć PÓŁNOC Nieruchomości jest bardzo dobrze postrzegana przez osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności na rynku nieruchomości.

„Przy wyborze sieci franchisingowej kierowałem się pozytywnym odbiorem POŁNOC Nieruchomości na rynku stabilnością rozwoju Firmy, którą widać po historycznych wynikach finansowych i szerokich planach Zarządu, co do kreowania przyszłości dalszego rozwoju. Jest to Partner w naszym wspólnym biznesie na wiele, wiele lat” – mówi Leszek Boneczko właściciel placówki w Gdańsku.

Właścicielem sieci PÓŁNOC Nieruchomości jest notowana na giełdzie New Connect spółka PÓŁNOC Nieruchomości S.A. Jest to jedna z największych firm działających w branży nieruchomości w Polsce. Obok sieci biur nieruchomości, PÓŁNOC Nieruchomości S.A. jest właścicielem sieci PROSPECTOR specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami.

źródło/autor: PÓŁNOC Nieruchomości

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu