Konica Minolta o kontroli barwy w Bukowinie Tatrzańskiej

Przedstawiciel Konica Minolta był jednym z prelegentów podczas konferencji poligraficznej w Bukowinie Tatrzańskiej. Wystąpienie dotyczyło m.in. systemów kontroli barwy w najnowszych urządzeniach produkcyjnych.

W dniach 9-12 stycznia 2011 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbyła się XII Zimowa Konferencja Poligraficzna, w której udział wzięli przedstawiciele branży poligraficznej, w tym Konica Minolta Business Solutions Polska. W trakcie trzydniowych obrad poruszono zagadnienia związane ze standaryzacją i stabilnością barwy oraz kontrolą jakości druku. Podczas konferencji przedstawiono najnowsze rozwiązania w zakresie urządzeń produkcyjnych i technologii.

W Bukowinie Tatrzańskiej firmę Konica Minolta reprezentował Adam Bieniewski, Production Printing & Media Solutions Product Manager. Podczas wystąpienia mówił o najnowocześniejszych systemach kontroli barwy stosowanych obecnie w urządzeniach produkcyjnych Konica Minolta, a także zaprezentował możliwości najnowszego systemu bizhub PRESS C8000.

„Oferowane obecnie systemy produkcyjne Konica Minolta wykorzystują najnowsze technologie i rozwiązania. Dzięki nim rezultaty osiągane na urządzeniach produkcyjnych, takich jak bizhub PRESS C8000 Konica Minolta, spełniają najwyższe standardy druku dorównując efektom osiąganym podczas druku offsetowego” – mówił Adam Bieniewski podczas konferencji w Bukowinie.

Tradycyjnie już konferencja w Bukowinie była okazją nie tylko do oficjalnej wymiany doświadczeń w zakresie rozwoju technologii produkcyjnych ale również mniej formalnej integracji branży poligraficznej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu