Firma DTZ zarządza CH Złote Tarasy

Firma DTZ została wybrana do świadczenia usług property management oraz wynajmu powierzchni dla handlowej części kompleksu Złote Tarasy, jednej z najbardziej prestiżowych galerii handlowych w Polsce.

Złote Tarasy to jeden z najbardziej prestiżowych kompleksów handlowo-biurowych w Polsce, który mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Znajduje się tutaj ponad 200 sklepów na powierzchni 65 500 m kw (GLA). Bardzo dobrze skomunikowany obiekt odwiedzają zarówno mieszkańcy stolicy, jak również goście i turyści spoza miasta ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo warszawskiego głównego dworca kolejowego – Dworca Centralnego.

Złote Tarasy to wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana w taki sposób, by spełnić potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Przestrzenie wspólne, zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły, sprawiają, że korzystanie z oferty kompleksu jest łatwe i przyjemne. Złote Tarasy zdobyły tytuł najlepszego projektu komercyjnego na międzynarodowych targach nieruchomości w Cannes w konkursie MIPIM Architectural Review Future Project Awards.

Obok wyjątkowej lokalizacji Złote Tarasy cechuje bogata i zróżnicowana oferta. Swoje sklepy mają tutaj duże sieci handlowe (np. Van Graaf, Marks & Spencer, H&M, Zara czy Saturn). Na terenie kompleksu znajduje się Multikino, strefa rozrywki oraz liczne bary i restauracje (np. Hard Rock Cafe, restauracja popularna nie tylko wśród mieszkańców Warszawy). Taka oferta sprawia, że Złote Tarasy funkcjonują także po zamknięciu sklepów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy wybrani do świadczenia usług property management oraz wynajmu powierzchni w Złotych Tarasach. DTZ posiada ogromne doświadczenie w zarządzaniu powierzchniami handlowymi i biurowymi. Tylko na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy DTZ przejął w zarządzanie 9 centrów handlowych. Złote Tarasy to unikalny projekt, który podkreśla nasz dynamiczny rozwój w obszarze usług property management. W chwili obecnej posiadamy 21 nieruchomości handlowych i 12 budynków biurowych w naszym portfolio w Polsce. Tak duży portfel nieruchomości, którymi zarządzamy, jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez DTZ – mówi Michał Muc, Dyrektor Zarządzający zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce.

Złote Tarasy to projekt unikalny na skalę europejską, a DTZ posiada duże doświadczenie w zarządzaniu najbardziej prestiżowymi obiektami w Europie. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i długoletnia praktyka połączone z pomysłem, jaki mamy na zarządzanie Złotymi Tarasami, przyniesie korzyści zarówno klientom, jak i najemcom oraz właścicielom centrum – dodaje Grzegorz Jamroziak, Associate Director w DTZ, który odpowiada za projekt.

DTZ przejął w zarządzanie Złote Tarasy 11 stycznia 2011 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu