Becker Professional 43 Control – Perfekcjonista

Becker Professional 43 Control, to urządzenie dla tych, którzy nie lubią kompromisów. Aktywna stacja dokująca Becker EasyClick Pro pozwala na pełną integrację z pojazdem, a bezprzewodowy pilot 360º ułatwi obsługę. W połączeniu z pełnym widokiem 3D, TMC Premium oraz innymi funkcjami nawigacyjnymi zapewniają bezproblemową podróż i sprawiają, że kierowca może się zrelaksować i skoncentrować na prowadzeniu.

Dodatkowo przy zakupie urządzenia przed końcem stycznia 2011 r. i wypełnieniu formularza konkursowego każdy klient ma szansę na wygranie ekskluzywnego Porsche na weekendowy wyjazd.

Nawigacja wysokiej jakości to nie tylko zaawansowane oprogramowanie i szczegółowe mapy, ale także dopracowany hardware. Jednym z najważniejszych elementów Becker Professional 43 Control jest modułowy aktywny uchwyt Becker EasyClick Pro. Nowy projekt umożliwia montaż i demontaż urządzenia jednym ruchem przy zachowaniu stabilności konstrukcji podczas jazdy. Dodatkowo zastosowano wejścia na zasilanie oraz zestaw połączeniowy do integracji z pojazdem, który umożliwia podłączenie wszystkich potrzebnych połączeń poprzez stację dokującą. Becker Professional 43 Control to również jedyne PND aktualnie dostępne na rynku, które posiada bezprzewodowy pilot 360º. Można go zamontować w dowolnym miejscu w samochodzie, dzięki czemu obsługa urządzenia jest wygodniejsza.

Becker Professional 43 Control został wyposażony w pełne mapy 43 krajów Europy oraz rozwinięte oprogramowanie nawigacyjne. Posiada m. in. pełny widok map 3D (terenu, miast, atrakcji turystycznych oraz najważniejszych skrzyżowań), który ułatwia jazdę po nieznanych obszarach lub trudnym terenie. Natomiast funkcja wyznaczania trasy w zależności od dnia i godziny w połączeniu z serwisem informacji drogowych Navteq umożliwia omijanie korków i miejsc o dużym zagęszczeniu ruchu. PND posiada również zestaw głośnomówiący Bluetooth z funkcją wyświetlania i odczytywania SMS-ów – przydatną np. gdy ktoś przesyła nam adres w trakcie podróży.

Urządzenie nawigacyjne to dobra inwestycja, ale wyłącznie wtedy, gdy producent zapewni odpowiednią obsługę i aktualizacje. W przypadku urządzeń marki Becker wystarczy zainstalować oprogramowanie Content Manager na komputerze i podłączyć do niego PND. Program sam rozpozna model, dobierze pasujące do niego produkty z internetowego sklepu MyXtras i przypomni o czekających aktualizacjach. Natomiast gdy pojawi się problem do dyspozycji użytkowników jest infolinia obsługiwana przez specjalistów marki Becker: 0 801 022 382. Dodatkowo urządzenie zostało objęte 45-dniową gwarancją najnowszych map oraz 30-dniową promocją na zakup dwuletniej subskrypcji map.

źródło/autor: United Navigation

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu