4 proc. w skali roku na promocyjnej lokacie w Citi Handlowy

Citi Handlowy wprowadza promocyjną lokatę w złotówkach. Klienci banku mogą teraz zyskać na 3-miesięcznej lokacie o stałym oprocentowaniu 4 proc. w skali roku. Promocja potrwa od 10 stycznia do 31 marca 2011 roku.

Na przełomie roku podwyższyliśmy oprocentowanie na lokatach terminowych, wzbogaciliśmy też ofertę depozytową o lokatę na 24 miesiące. Teraz z kolei wprowadzamy lokatę promocyjną na 3 miesiące. Klienci zarobić mogą na niej

4 proc. w skali roku. To konkurencyjna stawka, powiedziała Iwona Brzozowska, szef Pionu Zarządzania Produktami Detalicznymi i Usługami Maklerskimi, Mamy nadzieję, że tak skonstruowana oferta oszczędnościowa pomoże naszym klientom w planowaniu i rozwijaniu domowego budżetu.

Promocyjna lokata na 3 miesiące pozwala klientom zarobić 4 proc. w skali roku. Wysokie oprocentowanie obowiązuje dla „nowych środków” wpłaconych do Citi Handlowy. „Nowe środki” to nadwyżka nad łącznymi środkami, jakie klient zgromadził w Citi Handlowy na produktach depozytowych w złotówkach na dzień 5 stycznia 2011 roku. Wysokooprocentowaną lokatę promocyjną klienci mogą założyć przez CitiPhone lub w oddziałach banku. Minimalna kwota lokaty wynosi 10 000 zł, maksymalna – 100 000 zł. Promocyjna lokata dostępna będzie od 10 stycznia do 31 marca 2011 roku.

Depozyty zgromadzone w Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie S.A.) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Szczegółowe informacje na temat oferty lokaty promocyjnej można uzyskać na stronie: www.citihandlowy.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu