Urzadzamy.pl – popularny serwis wnętrzarski w nowej odsłonie

W nowej wersji Urzadzamy.pl postawiono na nowoczesny wygląd i przejrzysty układ, gwarantujący szybkie znalezienie treści i zapewniający łatwy dostęp do informacji. Ważną zmianą jest zintegrowanie treści Urzadzamy.pl i pasażu zakupowego Zakupy.urzadzamy.pl. Dzięki temu w jednym miejscu użytkownik ma możliwość zdobycia wiedzy, jak również porównania produktów i dokonania zakupów.

Nawigację w serwisie i szybkie dotarcie do informacji ułatwia podział na bloki tematyczne: Kuchnia, Łazienka, Sypialnia, Salon, Dla dzieci, Zaplecze domu, Metamorfozy wnętrz, Kolory, Zrób to sam, Musisz to mieć. W nowym dziale Kolory znajdują się artykuły i porady stylistów wnętrz, dotyczące wyboru kolorów w mieszkaniu.

Dużym atutem są atrakcyjne galerie zdjęć, prezentujące wnętrza, meble i dekoracje w różnym stylu.

Dzięki zintegrowaniu Urzadzamy.pl i Zakupy.urzadzamy.pl użytkownik ma dostęp do 60 tysięcy produktów wnętrzarskich, prezentowanych w Urzadzamy.pl kontekstowo, zgodnie z treścią artykułów (np. w artykule nt. kuchni – produkty do kuchni, w tekście o łazienkach – produkty i akcesoria do łazienek itd.).

Portal jest interaktywny. W serwisie jest prawie 9 tys. zarejestrowanych użytkowników, którzy mogą go współtworzyć m.in. poprzez pisanie blogów, umieszczanie galerii zdjęć i filmów wideo, komentowanie, ocenianie zdjęć. Łatwe wyszukiwanie tematów, możliwość spersonalizowania strony i dostosowania do potrzeb użytkownika, przyjazny newsletter – to dodatkowe atuty serwisu Urzadzamy.pl w nowej odsłonie.

Autorem nowego projektu jest redaktor prowadząca serwisu – Agnieszka Żuber. Twórcą makiety – Tomasz Brzeziński z Działu Projektów Internetowych MURATOR S.A.

Serwis Urzadzamy.pl został uruchomiony w marcu 2008 roku. Dzisiaj jest jednym z największych polskich serwisów wnętrzarskich, w październiku 2010 osiągnął wynik 284 719 realnych użytkowników (źródło: PBI/Gemius Megapanel, 10.2010).

źródło/autor: MURATOR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu