Trwa zimowy nabór w AP Edukacja

Ogólnopolska sieć szkół AP Edukacja ogłasza zimowy nabór do liceów ogólnokształcących i uzupełniających dla dorosłych oraz szkoły policealnej.

Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych, a o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto zapisać się już teraz i nie odkładać decyzji na później. Lepiej uniknąć sytuacji, w której musielibyśmy przesunąć naszą edukację na kolejny termin. Nikomu nie potrzebne są nerwy, tylko spokojna głowa do nauki – mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

Zapisy do liceów ogólnokształcących skierowane są do absolwentów gimnazjów. Natomiast licea uzupełniające dla dorosłych czekają na osoby, które ukończyły szkołę zawodową.

W ramach zimowej rekrutacji do szkoły policealnej istnieje możliwość zapisania się na wybrany kierunek w jednej z naszych placówek. Pełen wykaz dostępnych kierunków w danym mieście jest dostępny na stronie internetowej szkoły.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 115 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na www.apedukacja.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu