Sweex Notebook Cooling Stand – zdrowie i użyteczność

Wszechobecne notebooki są wygodne w użyciu, ale nie każdy wie jak z nich korzystać, by nie skrzywdzić swojego kręgosłupa. Płasko ułożona klawiatura, nisko umieszczony ekran nie sprzyjają wygodnej pracy i zdrowiu. Zmęczone dłonie i nadgarstki, sztywny kark i napięte mięśnie pleców to częste dolegliwości związane z długą pracą przed ekranem i nieprawidłową postawą. Można je zniwelować stosując Sweex Notebook Cooling Stand Aluminium.

Podstawka ma możliwość ustalenia jednego z 6 stopni pochylenia, dzięki czemu każdy będzie w stanie wybrać pozycję odpowiednią dla siebie. Ekran można umieścić znacznie wyżej niż zwykle, dzięki czemu znajduje się on na wprost naszych oczu, podobnie jak ma to miejsce z ekranami komputerów stacjonarnych. Przy wysoko podniesionych notebookach zaleca się stosowanie dodatkowej klawiatury, dzięki czemu pozycja pracującego będzie optymalna dla kręgosłupa.

W dolnej części podstawki zamontowano silikonowe wstawki, dzięki którym unikniemy zarysowania obudowy komputera. Wbudowane 3 wentylatory zasilane mogą być poprzez port USB lub zewnętrzny adapter sieciowy. Gdy nie są potrzebne, można je wyłączyć przełącznikiem umieszczonym po lewej stronie podstawy, a gdy działają zapewniają świetne chłodzenie nawet najbardziej wymagających komputerów. Przewód USB pozwala także na użycie wbudowanego 3-portowego huba USB, który znakomicie poprawia funkcjonalność notebooków lub netbooków z małą liczbą złączy USB.

Podstawka doskonale sprawdzi się przy notebookach o ekranach aż do 17 cali. Aluminiowa konstrukcja jest lekka i niezwykle solidna, a jej wygląd zadowoli każdego estetę.

Sweex Notebook Cooling Stand Aluminium (DS025) kosztuje 99 zł.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta, która może zostać przedłużona o dodatkowe 10 lat po rejestracji na stronie Sweex.com/12yearwarranty

Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie: www.Sweex.com/DS025

Informacje o dostępności produktów Sweex znajdują się na stronie www.sweex.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu