Stwórz karnawałową kreację z maszyną Kinga 2011 marki Łucznik

Karnawał, to czas zabawy, przyjęć i bali. Czas, gdy każda kobieta chce olśniewać niepowtarzalnym strojem. Jednak co zrobić, gdy mamy zaproszenie na kilka imprez a w szafie wisi tylko jedna sukienka? Nic prostszego, wystarczy odrobina wyobraźni i parę przeróbek na maszynie do szycia Kinga 2011 marki Łucznik by zmienić kreację nie do poznania.

Na pytanie „Co psuje kobietom zabawę na balu karnawałowym?” jedną z najczęściej udzielanych odpowiedzi jest „Koleżanka w takiej samej kreacji.”.

Nic dziwnego, skoro na przygotowaniach do zabaw karnawałowych kobiety spędzają długie godziny. Aby uniknąć takich sytuacji, warto postawić na indywidualny charakter stroju i wprowadzić kilka zmian krawieckich.

Niewielkie przeróbki zeszłorocznych kreacji sprawią, że klasyczna „mała czarna” czy zwykły top nabiorą nowego stylu. Wystarczy przy pomocy nowej maszyny do szycia Kinga 2011 marki Łucznik wszyć dodatkowe falbany, lśniące cekiny czy delikatna koronkę, by uzyskać niebanalny efekt. Niezwykła łatwość obsługi i aż 27 programów szycia pozwolą nawet mniej zaawansowanym użytkownikom stworzyć olśniewające kreacje karnawałowe. Praktyczne porady, jak przerabiać poszczególne elementy odzieży w profesjonalny sposób, początkujące krawcowe odnajdą w książce „Proste i modne szycie” autorstwa Connie Amaden-Crawford.

N jak niepowtarzalna kreacja

Maszyna do szycia Kinga 2011 umożliwia szycie delikatnych materiałów, takich jak tiul, szyfon czy koronka, dlatego jest niezastąpiona przy przeróbkach karnawałowych kreacji.

Przykładowo za pomocą ściegu satynowego doszyjemy koronkę do wieczorowej sukienki. Dzięki temu zyska ona, tak modną w tym sezonie, ozdobę. Dodatkowo, przy zastosowaniu specjalnej stopki, ścieg ten może być używany do haftowania i szycia dekoracyjnego.

Zwykły top z gładkiej tkaniny możemy przyozdobić finezyjnymi haftami ze złotych lub srebrnych nici ściegiem gałązkowym.

Czarna spódniczka mini będzie wyglądać niezwykle efektownie, jeśli przerobimy ja na strój w stylu „punk” przyszywając kilka srebrnych suwaków. Osiągnięcie profesjonalnego efektu gwarantuje funkcja wszywania zamków błyskawicznych ściegiem krytym.

Elegancka bluzka zyska nowy blask, gdy doszyjemy do dekoltu połyskliwą ozdobną falbankę (kryzę).

Wysokie podnoszenie stopki pozwala na szycie kilku warstw materiału, co może się okazać szczególnie pomocne, gdy do naszej kreacji chcemy doszyć plisy. Płynna regulacja prędkości szycia i długości ściegu sprawia, że szycie na maszynie staje się bardzo łatwe i przyjemne. Wysięgnik, w który została zaopatrzona maszyna do szycia Kinga 2011 umożliwia łatwe i wygodne obszywanie trudnodostępnych elementów odzieży, takich jak mankiety i nogawki.

Samodzielnie wykonane kreacje karnawałowe rozwiązują raz na zawsze problem identycznych strojów. Teraz, dzięki maszynom do szycia marki Łucznik, odrobinie teorii i własnej kreatywności, każda kobieta może zostać królową balu.

Maszyna do szycia Łucznik Kinga 2011 sugerowana cena brutto: 450 zł

Więcej informacji o produktach marki Łucznik na stronie: www.lucznik.info

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu