Public Relations jedzie do Wrocławia

Związek Firm Public Relations został współorganizatorem Kongresu Profesjonalistów Public Relations we Wrocławiu, drugiej największej obok PR FORUM, konferencji poświęconej branży w Polsce. Wydarzenie jest nowe, ale jego współorganizator – dr Dariusz Tworzydło, jest znany w środowisku public relations z organizacji dziesięciu edycji Kongresu Public Relations w Rzeszowie.

Dwudniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2011 roku. Oprócz ZFPR w organizację projektu włączył się Uniwersytet Wrocławski oraz portal i wydawnictwo Newsline. Uczestnicy Kongresu Profesjonalistów mogą się spodziewać ciekawej formuły oraz zaangażowania w organizację agencji zrzeszonych w Związku Firm Public Relations. Tematem przewodnim pierwszej „wrocławskiej” edycji imprezy będzie pomiar efektywności działań public relations.

Kongres Profesjonalistów Public Relations – Wrocław 2011 będzie wydarzeniem mającym na celu głównie propagowanie idei public relations. Atutem organizowanej konferencji jest fakt, iż wezmą w nim udział zarówno naukowcy, jak i praktycy z branży. W programie znajdą się sesje plenarne i naukowe, warsztaty oraz dyskusje tematycznie związane z praktycznym aspektem działań public relations.

Kongres Profesjonalistów Public Relations będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy praktykami i naukowcami zajmującymi się PR w Polsce. Jest to otwarte forum do współpracy wszystkich środowisk i organizacji public relations w kraju.

Formuła oraz doświadczenia wyniesione z dziesięciu rzeszowskich edycji Kongresu gwarantują nie tylko merytoryczne rozmowy i wymianę opinii, ale także integrację środowiska PR w miłej i bezpośredniej atmosferze. W przeszłości wiele pomysłów czy wspólnych inicjatyw pozytywnie zmieniających branżę PR narodziło się właśnie na Kongresie PR – powiedział Paweł Trochimiuk, prezes Związku Firm Public Relations.

Kongres Profesjonalistów to z jednej strony nowa inicjatywa, ale z drugiej pomysł tworzony w oparciu o zespół, który połączyły doświadczenia rzeszowskie. Dla mnie osobiście to interesujące i ciekawe wyzwanie. Jestem przekonany, że stworzymy cykl spotkań, które pozwolą na dalszą integrację środowiska public relations. – podsumował dr Dariusz Tworzydło z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Kongres Profesjonalistów Public Relations odbędzie się na Uniwersytecie Wrocławskim. Powstanie również książka kongresowa poświęcona tematowi mierzenia efektywności działań PR, przygotowana przez prelegentów oraz przedstawicieli firm członkowskich ZFPR.

źródło/autor: Związek Firm Public Relations

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu