Najlepsi polskiego świata mody tworzą dla FORUM Gliwice

C.H. FORUM Gliwice i Firma Reklamowa Kuc odpowiedzialna za kreację wizerunku marki zaprosiła do realizacji projektów nowej kampanii reklamowej centrum: projektanta mody Tomasza Ossolińskiego i topowego fotografa Marcina Tyszkę.

Koncepcja reklamy łączy wizję świata mody, stylu i glamour z poetyką stylizacji teatralnych, materiałów faktur i kolorów budujących zjawiskową przestrzeń obrazu. Współautorem koncepcji reklamowej i wszystkich kostiumów jest Tomasz Ossoliński – projektant mody, ale także kostiumograf teatralny i operowy współpracujący m.in. przy realizacji „Traviaty” w reż. M. Trelińskiego. Autorem zdjęć do wszystkich odsłon reklamy będzie Marcin Tyszka, fotograf specjalizujący się w sesjach modowych dla największych, światowych magazynów fashion i juror polskiej edycji „Top Model”. Z tvn-owskiego show na sesji pojawi się również modelka – Aleksandra Kuligowska – finalistka programu, reprezentowana obecnie przez Agencję Division Model. Sesja zdjęciowa odbędzie się w Warszawie w dniach 18-20 stycznia a jej efekty zobaczyć będzie można już wczesną wiosną.

C.H. FORUM Gliwice to jedno z najlepszych centrów handlowych na Śląsku. Do tej pory twarzami marki były Agnieszka Włodarczyk i Magda Mołek.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu