Interactive Marketing Meeting po raz trzeci

„Direct Multichannel Communications. Od bazy danych do efektywnej sprzedaży!” to hasło przewodnie trzeciej edycji Interactive Marketing Meeting, jednej z najistotniejszych imprez branży marketingu bezpośredniego w Polsce. Dwudniowe spotkanie odbędzie się w Warszawie, w klubie Iguana Lounge w dniach od 10 do 11 lutego. IMM jest organizowane przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego oraz Media & Marketing Polska.

Temat Trzeciego Interactive Marketing Meeting odnosi się do zagadnienia łączenia wielokanałowej komunikacji bezpośredniej. Poruszane tematy będą odnosiły się zarówno do zarządania bazami danych, e-mail marketingu, telemarketingu oraz komunikacji z konsumentami poprzez internet. Istotnym zagadnieniem podczas IMM będą kwestie prawne związane z wielokanałową komunikacją bezpośrednią.

„Czasy gdy jednym kanałem marketingowym marketer docierał do konsumenta stały się zamierzchłą przeszłością. Dziś stoimi przed problemem efektywnego wykorzystania wielokanałowej komunikacji. W jaki sposób korzystać z poszczególnych narzędzi łącząc je, jak dobrze wydawać pieniądze na dotarcie do odbiorców, jakie są ograniczenia, na co zwracać uwagę i jak prowadzić kampanie zgodnie z prawem. To codzienne pytania marketerów. Trzeci IMM odpowie na te pytania obrazując je najlepszym wzorcami z polskiego rynku” – powiedział Piotr Pokrzywa, dyrektor generalny SMB

Prelegentami tegorocznego IMM są zarówno marketerzy, jak i przedstawiciele najważniejszych agencji interaktywnych w Polsce, firmy bazodanowe oraz call centers. Swoje wystąpienia będą mieli m.in. Dorota Bachman z Agory, Piotr Niezgódka z kancelarii Kochański Zięba Rąpała i Partnerzy Sp.j., Marcin Gaworski ze 180heartbeats, Daniel Czapiewski z Byss i Rafał Karczewski z Polsat Media.

Szczegółowe informacje na temat programu oraz formularz rejestracyjny znajduje się tutaj: http://interactivemarketingmeeting.pl

Patronami wydarzenia są: Business Ad Network, Gazeta.pl, Gemius, Sare, Ipla, Wyborcza.biz

źródło/autor: Stowarzyszeniu Marketingu Bezpośredniego

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu