Zmiany w miesięczniku „Dyrektor Szkoły”

„Dyrektor Szkoły” to miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej, wydawany przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Miesięcznik istnieje na rynku od 1994 roku i od tego czasu wspiera dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w wypełnianiu zadań i obowiązków zgodnie z przepisami prawnymi, nowoczesną wiedzą z zakresu psychologii, pedagogiki i zarządzania.

Od stycznia 2011 roku miesięcznik ukazuje się w nieco zmienionej formie – ze zwiększoną objętością i z nową strukturą działów. W tej chwili czytelnicy mają do dyspozycji prawie 100 stron interesujących tematów i zagadnień poruszających problematykę związaną z zarządzaniem placówką oświatową.

Ponadto miesięcznik włączył do grzbietu głównego Niezbędnik Dyrektora, który do tej pory był dodatkiem do wydania. Niezbędnik stanowi kompendium wiedzy dla dyrektorów, poruszając „gorące” tematy związane z prowadzeniem szkoły (np. praktyka reformy, finanse w edukacji). Dodatkową zmianą jest również oprawa miesięcznika. Obecnie gazeta dostępna jest w oprawie klejonej, która zastąpiła poprzednią – oprawę szytą.

Co ważne od stycznia „Dyrektora Szkoły” można kupić w sieci salonów prasowych „Inmedio”, które zlokalizowane są w galeriach handlowych w różnych miastach na terenie całej Polski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu