Styczniowe nowości w VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Nicolas Cage, Monica Bellucci i Alfred Molina w ekscytującym filmie fantasy: „Uczeń Czarnoksiężnika”, roztańczone i rozśpiewane „Disco robaczki”, obdarzone ludzkimi cechami, które z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszej, jak i starszej widowni oraz „Ondine” – magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku, który wyławia z morza dziewczynę – to tylko część propozycji, jakie Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów w ramach styczniowej oferty VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej.

„Kick ass”, który w VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej jest  dostępny od 7 stycznia 2011 roku, należy do wyjątkowej grupy filmów, które widz natychmiast po zakończeniu już ma ochotę obejrzeć znowu. Obraz Matthew Vaughna to dowód na to, że możliwa jest ekranizacja komiksu – tak samo dobra, jak jej pierwowzór. Reżyser dostarcza rozrywkę na  najwyższym poziomie. Wiarygodnie wypada też Aaron Johnson, kreując postać nieśmiałego i zakompleksionego nastolatka, przywdziewającego nieco komiczny zielono-żółty kostium superbohatera. Co ciekawe – fani Nicolasa Cage’a mogą go zobaczyć w tej produkcji w zupełnie nowej roli.

Na śnieżne i mroźne styczniowe wieczory zaplanowano także inną ekranizację komiksu. Tym razem, od 14 stycznia 2011 roku, w VOD – Domowej Wypożyczalnie Filmowej będzie dostępna mroczna adaptacja filmowa – „30 dni mroku: Czas ciemności”. Akcja filmu rozgrywa się na Alasce. Miasteczko Barrow jak co roku, na okres trzydziestu dni, zostaje osnute totalnymi ciemnościami. Czuć nadciągające zagrożenie, a z minuty na minutę napięcie wzrasta. Surowa scenografia i ciągła ciemność potęgują to uczucie. Kulminacją tego jest fantastyczna scena w mieście, ukazana z lotu ptaka.

Od 14 stycznia Cyfrowy Polsat w ofercie VOD zaproponuje także komedię opartą na autentycznych zdarzeniach i uczuciu, które łączy w jednym z więzień dwóch mężczyzn. Za scenariusz filmu „I love you Phillip Morris” odpowiedzialny jest duet profesjonalistów, spod ręki których wyszła wcześniej perełka, pt. „Zły Mikołaj”. Na planie można zobaczyć dwóch utalentowanych aktorów. Jim Carrey stworzył jedną ze swoich najlepszych dotychczas ról, a Ewan McGregor jest wręcz nie do poznania. Świetnie dobrana muzyka dodatkowo buduje właściwy klimat dla fabuły.

Musicale nieczęsto goszczą na ekranach kin. Jjeden z nich  tworzy reżyser „Chicago” Rob Marshall i do dyspozycji ma takie gwiazdy jak: Penelope Cruz, Daniela Day-Lewisa, Nicole Kidman, Fergie, Kate Hudson, Judie Dech, to wtedy już nie można nie skusić się na jego obejrzenie. Ekranizację „Nine – Dziewięć” Cyfrowy Polsat zaproponuje swoim widzom od 28 stycznia 2011 r.

W styczniu Cyfrowy Polsat proponuje także kino familijne i przygodowe (m.in. „Przygoda na Antarktydzie”, „Harold”, „Mikołajek”, „Ultrapies”, „Męsko-damska rzecz”), filmy grozy (m.in. „Aligator 3”, „REC 2”), „)

Z bieżącą ofertą filmową VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na kanałach VOD 51 – VOD 65 (po naciśnięciu na pilocie „i” lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22 oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

źródło/autor: Cyfrowy Polsat

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu