Przemysław Szuder objął stanowisko szefa działu BMO w Microsoft w Polsce

Przemysław Szuder, dotychczasowy dyrektor finansowy w polskim oddziale Microsoft objął stanowisko dyrektora operacyjnego – Business & Marketing Organization Lead. Zastąpił w tej roli Ronalda Binkofskiego, który jako dyrektor generalny obecnie kieruje oddziałem firmy w Rumunii.

Przez ostatnie 1,5 roku Przemysław Szuder pełnił rolę dyrektora finansowego w Microsoft w Polsce. Na stanowisku dyrektora operacyjnego będzie odpowiadał za realizację strategicznych celów biznesowych i działalność marketingową polskiego oddziału firmy i będzie raportował bezpośrednio do dyrektora generalnego.

Przemysław Szuder karierę zawodową rozpoczynał w Procter&Gamble, gdzie przez wiele lat pracował w dziale finansowym i był między innymi odpowiedzialny za fuzję z firmą Gillette. Bezpośrednio przed przejściem do Microsoft przez dwa lata był związany z firmą Dell, gdzie zajmował stanowisko Business Controllera i był odpowiedzialny za proces planowania strategicznego, kontrolingu finansowego oraz efektywności sprzedaży.

Przemysław Szuder jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Informatyki na Politechnice Poznańskiej. Jego pasją jest sport, szczególnie kolarstwo, narty, bieganie i squash. Regularnie startuje w maratonach MTB i zawodach cross country.

Przemysław Szuder będzie nadal sprawował funkcję dyrektora finansowego do momentu wyłonienia jego następcy.

źródło/autor: Microsoft

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu