Muzyczna promocja notebooków ASUS serii N

Trwa muzyczna promocja notebooków firmy ASUS. Od 1 do 31 stycznia b.r. do każdego notebooka ASUS serii N dołączany jest voucher uprawniający do pobrania 300 utworów muzycznych wydanych przez wytwórnię Universal Music.

Każdy, kto w styczniu b.r. zdecyduje się na zakup dowolnego modelu notebooka ASUS serii N, wraz z komputerem otrzyma noworoczny prezent w postaci vouchera uprawniającego do pobrania 300 wysokiej jakości plików muzycznych (w formacie WMA).

Po zalogowaniu się na stronie www.muzyka.asus.pl, wpisaniu numeru seryjnego notebooka i kodu z vouchera, do dyspozycji użytkownika oddana zostaje baza ponad 12 000 utworów wytwórni Universal Music.

Muzyczna promocja notebooków ASUS serii N obowiązuje w sklepach na terenie całej Polski – w sieciach sklepów MediaMarkt, Saturn, Vobis, Euro, MediaExpert Terg, MediaExpert Domex, Mix, Komputronik, , X-KOM, Sferis oraz w sklepach ASUS Center.

Nośniki kampanii

Muzyczną promocję notebooków ASUS serii N wspiera 120 nośników reklamy zewnętrznej – billboardów i backlightów – rozmieszczonych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Swoje wewnętrzne działania promocyjne prowadzą także sklepy.

Więcej informacji o promocji na stronie internetowej firmy ASUS Polska: http://pl.asus.com/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu