Gorący karnawał z biżuterią W.KRUK

Karnawał, czas zimowych zabaw, nie może być nudny i przewidywalny. Przełamujemy szarą aurę i wybieramy pełną południowego temperamentu kolekcję Vianna, dostępną w salonach W.KRUK. To jedna z najpiękniejszych i najbardziej kobiecych propozycji biżuterii na tegoroczną zabawę karnawałową.

Kolekcja Vianna została zaprojektowana i wykonana przez artystów z Ameryki Południowej. Charakteryzuje się żywiołową fuzją kolorów wyłaniających się z oryginalnych kamieni jubilerskich o geometrycznych kształtach. Złoto jest jedynie dodatkiem, delikatną oprawą podkreślającą piękno brazylijskich kamieni naturalnych.

Feeria barw kamieni, ich ilość i różnorodność jest w tej kolekcji imponująca: ametyst, cytryn, rodolit, topaz, prasiolit, szeroki wybór kwarców oraz te najcenniejsze – brylanty. Diabeł tkwi w szczegółach – każdy kamień został indywidualnie szlifowany na potrzeby poszczególnych wzorów.

Hitem tegorocznego karnawału są także kolorowe, pokaźne pierścionki, które z pewnością przyciągną spojrzenia innych. Ozdobione kolorowymi kamieniami i cyrkonami urozmaicą każdą wieczorową kreację. Z kolei w wydaniu dziennym będą stanowić atrakcyjny i nieszablonowy gadżet, który z sukcesem pozwoli wyróżnić się w tłumie. Ceny od 249 zł.

źródło/autor: Vistula Group

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu