Nowa strona marki Cigito

Wiodący dystrybutor elektronicznych papierosów e-dymek.com, wraz z agencją marketingową MindFizzer, stworzył serwis internetowy dedykowany wyłącznie produktom marki Cigito. Unikalna szata graficzna portalu oraz funkcjonalne rozwiązania przeznaczone są dla zwiększającej się grupy miłośników alternatywnej metody palenia papierosów.

Nowa strona produktowa marki Cigito została przygotowana przez agencję marketingową MindFizzer, która zadbała o szatę graficzną i rozwiązania dostępne w ramach serwisu. Kolorystyka witryny, utrzymana w tonacji czarnej i zielonej, nawiązuje do identyfikacji wizualnej produktów Cigito. Serwis jest estetyczny i przejrzysty, a jego autorzy postawili na łatwość obsługi. W ramach strony udostępnione zostały przydatne informacje na temat e-papierosów oraz akcesoriów z linii Cigito, a także odnośnik do sklepu internetowego e-dymek.com. Strona docelowo ma stać się wizytówką firmy, która wraz ze swoim rozwojem planuje wzbogacać serwis internetowy www o nowe funkcjonalne zakładki oraz propozycje aktualnych produktów związanych z e-papierosami Cigito.

Dotychczas funkcjonująca strona www.e-dymek.com i jej pozytywny odbiór przez naszych Klientów sprawił, że zdecydowaliśmy się na wystartowanie z serwisem dedykowanym wyłącznie linii Cigito. Produkty, które dystrybuujemy, są już na tyle dobrze rozpoznawalne przez osoby używające e-papierosów, iż naturalnym następstwem rozwoju naszej firmy było stworzenie strony poświęconej konkretnej marce. – komentuje Michał Kotwica, współwłaściciel e-dymek.com i marki Cigito.

Nowa strona dostępna jest pod adresem www.cigito.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu