GaduAIR i Play najlepszymi sieciami na kartę

Styczniowy ranking serwisu My Mobile wskazał na GaduAIR i Play jako najlepsze sieci komórkowe pre-paid w Polsce.

Zdaniem redakcji My Mobile, sieć GaduAIR oraz Play mogły pochwalić się najlepszą ofertą dla użytkownika pre-paid korzystającego z dobrodziejstw telefonii komórkowej.

„Uzyskały one dokładnie taki sam wynik końcowy”, podaje redakcja. „Zresztą w poprzednich wydaniach rankingu idą one dosłownie łeb w łeb. To tylko potwierdza fakt, jak bardzo są one konkurencyjne względem siebie. Jednocześnie zachowują przy tym bardzo korzystną ofertę dla swoich potencjalnych klientów”.

Redakcja My Mobile przeprowadza cyklicznie swój ranking biorąc pod uwagę m.in.: standardowe ceny połączeń głosowych, wiadomości SMS, pakietów internetowych, a także ogólny pogląd na ilość oferowanych promocji. Dodatkowo ranking zawiera oceny w zakresie ważności połączeń wychodzących oraz wartości dodanej w ofercie operatorów.

GaduAIR pozostało bezkonkurencyjne m.in.: za najniższą na rynku stawkę za wysłanie wiadomości SMS.

Ogólna klasyfikacja – podsumowanie

„Od dłuższego czasu zestawienie wygląda bardzo podobnie”, przyznaje w podsumowaniu redakcja serwisu My Mobile. „Wygląda na to, że operatorzy z tzw. W3 nie specjalnie śpieszą się z wprowadzaniem jakiś nowych rewolucyjnych ofert. Widać, że sieci komórkowe nie walczą już o klienta tak ostro jak jeszcze kilka dobrych lat temu. Naszym zdaniem będzie się liczyła teraz nie tyle cena, co usługi dodatkowe, które nie ma konkurencja. Wspominaliśmy o tym wyżej przy okazji wartości dodanej. Liderem rankingu jest jednocześnie Play mobile oraz GaduAIR”.

Treść rankingu:

http://www.my-mobile.com.pl/index.php/2011/01/06/play-oraz-gaduair-najlepszymi-sieciami-na-karte/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu