Firma eXant – producent światowej klasy oprogramowania iBuilder – otwiera nowy oddział w Gdyni przy ulicy Janka Wiśniewskiego 13

W związku z  dynamicznym rozwojem spółka eXant Software Polska, której jednym z udziałowców jest notowana na rynku  NewConnect firma OneRay Investment SA, w dniu 3 stycznia otworzyła nowy oddział w Gdyni.

Jest to trzeci oddział firmy w Polce po Warszawie i Wrocławiu. Dotychczas firma prowadziła sprzedaż swojego rozwiązania samodzielnie, teraz zmienia tą politykę i zaczyna budować kanał partnerski (we wszystkich krajach , gdzie eXant działa współpracuje z siecią partnerów).

Produkt firmy eXant to iBuilder –  gotowe i zaawansowane rozwiązanie wspierające proces komunikacji i przepływ informacji biznesowej. iBuilder jest systemem e-biznesowym dostępnym z każdego miejsca na świecie i o każdej porze, np. za pomocą przeglądarki internetowej, telefonu komórkowego, czy infokiosku. iBuilder jest platformą komunikacji biznesowej wspierającą samoobsługę użytkowników – tworzy miejsce dostępu i wymiany informacji pomiędzy ludźmi i systemami do  zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP (organizacja, klienci, pracownicy oraz partnerzy biznesowi). Funkcjonalności rozwiązania iBuilder dedykowane są najważniejszym obszarom biznesu w różnych branżach i sektorach, m.in. finansom, administracji, IT, zakupom, marketingowi i PR.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej  www.exant.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu