Zrób lepsze wrażenie z nowym kolorowym wielofunkcyjnym urządzeniem A3 firmy Brother

Firma Brother wprowadza na rynek kolorowe wielofunkcyjne atramentowe urządzenie drukujące w formacie A3. MCF-5895CW to kolorowa drukarka, skaner, ksero oraz faks w jednej, kompaktowej obudowie. To wydajne i funkcjonalne urządzenie, jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, którym oprócz ekonomiczności i funkcjonalności, zależy na zrobieniu dobrego wrażenia.

Jak dowodzą badania, z materiałami w formacie A3 firmy te mogą być postrzegane przez potencjalnych klientów w 21% jako odnoszące sukces na rynku, w 13% jako bardziej profesjonalne i w 12% jako większe niż wtedy, kiedy wykorzystują wydruki A41. Dzięki MFC-5895CW użytkownicy mogą samodzielnie tworzyć atrakcyjne graficznie broszury, duże plakaty, a także przejrzyste sprawozdania finansowe.

Profesjonalny druk A3

Dzięki rozdzielczości obrazu 6000 x 1200 dpi, nowe urządzenie zapewnia najwyższą jakość i precyzję druku w formacie A3. MFC-5895CW w ciągu minuty drukuje 35 stron w czerni lub 28 w kolorze. Wysokowydajne pojemniki z tuszem pozwalają na wydruk aż 900 stron w czerni oraz 750 stron w kolorze, co zapewnia ograniczenie kosztów wydruku strony.

Funkcjonalne rozwiązania – większa efektywność

MFC-5895CW zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie oferuje bogaty zestaw funkcji. Dzięki opcji pracy w sieci przewodowej lub bezprzewodowej, można je udostępnić firmowym grupom roboczym, co pozwala na ograniczenie wydatków na dodatkowe maszyny oraz materiały eksploatacyjne.

Standardowy podajnik papieru na 150 arkuszy oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy zapewniają wygodę użytkowania i efektywne wykorzystanie czasu. Zarządzanie dokumentami w firmie ułatwiają rozbudowane funkcje faksu, a także opcja skanowania do poczty e-mail, serwera FTP, obrazu, pliku OCR, USB lub karty pamięci. MFC-5895CW wyposażone zostało również w czytnik kart pamięci oraz port PictBridge dzięki czemu wydruk zdjęć jest możliwy bezpośrednio z aparatu fotograficznego.

Korzystanie z urządzenia ułatwia wyświetlacz LCD o przekątnej 8,2 cm. Za jego pomocą, użytkownik może przeglądać kolorowe obrazy i fotografie przed ich wydrukowaniem, a dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu – poprawiać je i edytować bezpośrednio na wyświetlaczu.

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie urządzenia atramentowe Brother posiadają cztery oddzielne pojemniki z tuszami, które można niezależnie wymieniać i po zużyciu bezpłatnie przekazać do recyclingu – wystarczy wypełnić formularz na stronie www.brother.pl. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak „Energy Star” czy „Der Blaue Engel”.

Urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję z możliwością przedłużenia do 3 lat na naprawę u klienta, po zarejestrowaniu na stronie www.brother.pl).

Więcej informacji o urządzeniu znajduje się na www.brother.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu