Żegnajcie zmarszczki. TAKE TEN już w Polsce

Tagi:

TAKE TEN – jedyna w swoim rodzaju, efektywna, zbadana, bezpieczna i opatentowana metoda, która umożliwia poprawę wyglądu twarzy bez bólu i operacji plastycznych w 10 minut.

Take Ten to unikalna innowacja medyczna i kosmetologiczna, której zastosowanie zajmuje jedynie 10 minut i sprawia, że twarz i ciało znów wyglądają wspaniale. Jest to licencjonowana procedura i kuracja, poparta przeprowadzonymi badaniami i udoskonalona dzięki metodom medycznym i naukowym.

Już pierwszy zabieg może dać widoczne efekty. Dzięki pobudzonemu krążeniu zmarszczki wygładzają się, a zmęczona twarz zaczyna wyglądać świeżo i nabierać blasku. Dodatkowo występują pozytywne efekty uboczne. Mogą ustać takie dolegliwości jak: szum w uszach, zgrzytanie zębami, migreny, bóle głowy i ból karku. Zapalenia dziąseł (nawet chroniczne) mogą odejść w przeszłość. Urządzenie wykazuje dobroczynne działanie na problemy skórne i sprawia, że blizny rozjaśniają się i stają się mniej widoczne.

Dodatkowo Take Ten stanowi skuteczne narzędzie wspomagające leczenie osób z niedowładem nerwu twarzowego, nawet w najpoważniejszych przypadkach.

Ważną zaletą tej metody jest jej bezpieczeństwo. Zabiegi przeprowadzane przez przeszkolonych ekspertów są całkowicie bezbolesne. Dodatkowo zabieg wykorzystujący metodę Take Ten jest bardzo przyjemny, relaksujący i trwa jedynie 10 minut. Długie i bolesne metody liftingu twarzy odchodzą w przeszłość. Dzięki Take Ten pacjentki będą w stanie poddać się liftingowi nawet w czasie przerwy na lunch i tym samym zapewnić sobie chwilę relaksu.

W czym tkwi sekret skuteczności metody Take Ten?

Metoda Take Ten polega na stymulowaniu mięśni twarzy przy użyciu szczególnego rodzaju fali elektrycznej, tzw. Fali Baxendale. Elektryczne bodźce wysyłane przez urządzenie powodują krótkotrwałe i bezbolesne napięcie mięśni. Poprawia się tym samym krążenie krwi oraz następuje przyrost tkanki mięśniowej, w rezultacie mięśnie powracają do swoich poprzednich kształtów.

Wraz ze zmianą kształtu mięśni zmarszczki wygładzają się i osiągnięty zostaje widoczny efekt liftingu twarzy.

Twórca metody Take Ten doktor Ronald Baxendale zaliczany jest do wiodących na świecie neurofizjologów. Pracuje na Uniwersytecie w Glasgow w Szkocji. Ronald Baxendale specjalizuje się w badaniach i rozwoju metod leczenia pacjentów, których masa i siła mięśni osłabły z różnych przyczyn. Wyniki badań doktora Baxendale opublikowano w najpoważniejszych wydawnictwach profesjonalnych, a jego artykuły umieszczano ponad 100 razy na łamach wiodących magazynów medycznych w różnych zakątkach świata.

Korzyści Take Ten w porównaniu z innymi kuracjami kosmetologicznymi:

  • Krótki czas. Jeden zabieg zajmuje jedynie dziesięć minut.
  • Skuteczność. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
  • Trwałość. Zaleca się powtarzanie 10-minutowych zabiegów podtrzymujących efekty działania kuracji w odstępach co 4 lub co 6 tygodni, licząc od pierwszego zastosowania.
  • Kuracja przebiega bez wykorzystania skalpeli i strzykawek.
  • Jest bezpieczna i bezbolesna.
  • Żadnej terapii uzupełniającej w celu wzmocnienia efektów. Korzystna cena.
  • Kuracja nie wymaga żadnego procesu gojenia. Pacjent po jej zastosowaniu nie musi w ogóle pozostawać w domu.
  • Zabiegi są relaksujące i przyjemne.
  • Brak czynników ryzyka.

W porównaniu z terapiami oferowanymi na rynku, kuracja ta ma znacznie niższą cenę, a jednocześnie jest od nich skuteczniejsza.

Komu zalecana jest ta kuracja?

Paniom, które oczekują prawdziwych i trwałych wyników terapii odmładzającej twarz we względnie krótkim czasie. Ten krótki czas jest istotny, ponieważ w dzisiejszym świecie pełnym pośpiechu bardzo trudno jest pogodzić obowiązki rodzinne i zawodowe, a jednocześnie odpowiadać na własne potrzeby.

Ambasador Marki

Take Ten ogłosił właśnie przetarg dla polskich salonów kosmetycznych, poszukując w ten sposób ambasadorów marki. Wyłoniony w konkursie Ambasador Take Ten wygra urządzenie Take Ten o wartości € 4.100,00. Kolejne dziewięć najlepszych salonów kosmetycznych biorących udział w konkursie, które wraz ze zwycięskim salonem stanowią pierwszą dziesiątkę, otrzyma bezpłatne szkolenie i zniżkę w wysokości 20% ceny zestawu urządzenia przy zakupie, prosto od fińskiego posiadacza patentu Take Ten.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu