Symetria stworzyła nowy portal filmowy dla TP SA

Symetria (www.symetria.pl) we współpracy z TP SA stworzyła projekt funkcjonalny i linię kreacyjną nowego serwisu o filmach www.tvtp.pl.

Portal zastąpił serwis poświęcony usłudze VoD. Znajdują się w nim trzy kategorie: telewizja, wideo na życzenie oraz program TV. W poszczególnych działach użytkownik może obejrzeć zwiastuny filmów, opisy programów czy przeczytać informacje o promocjach i produktach w TP.

„Współpraca przebiegała sprawnie. Symetria odczytała nasze potrzeby łącząc koncepcję promocji marki TP z trendami panującymi w Internecie. Był to projekt rozbudowany i istotnym elementem było dotrzymanie przez Symetrię terminów oraz efektywna współpraca” – twierdzi Małgorzata Biniek, Product Manager Telekomunikacji Polskiej.

Projekt funkcjonalny serwisu miał na celu silne wyeksponowanie najciekawszych filmów w ofercie VoD TP, a także umożliwienie szybkiego odnalezienia podstawowych informacji o wybranym filmie. Dodatkową wartość dla użytkowników serwisu stanowi możliwość zapoznania się i wystawienia komentarzy na temat filmu oraz liczne materiały wideo, przyporządkowane pozycją z listy filmów VoD.

Współpraca Symetrii z TP S.A. i PTK Centerel trwa od 2008 roku. Obejmuje obsługę projektów marketingowych opartych o internet. Do tej pory zrealizowano kilkadziesiąt linii kreacyjnych i projektów funkcjonalnych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu