Novem rozwija dział sprzedaży w Warszawie

Do warszawskiego biura sprzedaży Novem dołączył Piotr Kazimierczuk, który objął stanowisko zastępcy dyrektora sprzedaży ds. new business. Natomiast Michał Szynal awansował na stanowisko zastępcy dyrektora sprzedaży ds. współpracy z domami mediowymi.

Piotr Kazimierczuk był dotychczas związany z grupą K2 Internet. Na stanowisku New Business Manager  zajmował się sprzedażą zintegrowanych usług domu mediowego ACR, agencji marketingu afiliacyjnego System3, agencji email marketingu Platforma3 i agencji marketingu w wyszukiwarkach K2 Search. Karierę zawodową w mediach rozpoczynał w Axel Springer Polska m.in. kierując zespołem sprzedaży biura mediów rekrutacyjnych wydawnictwa. W Novem Piotr Kazimierczuk odpowiada za działania mające na celu rozpoznanie nowych możliwości rynkowych i pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie nowych struktur działu New Business.

Michał Szynal, który od września 2009 roku pracował w Novem jako Key Account Manager, awansował i objął stanowisko zastępcy dyrektora sprzedaży ds. współpracy z domami mediowymi. W tej chwili do jego obowiązków należy rozwój zespołu i nadzór nad pracą działu oraz tworzenie i realizacja strategii i planów sprzedaży.

Wzmocniony dział sprzedaży będzie odpowiedzialny za sprzedaż usług firmy Novem zajmującej się reklamą efektywnościową oraz oferty spółki córki Mobilvi działającej w obszarze reklamy w mobilnym internecie.

źródło/autor: Front PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu