Gwizdek24.pl – pierwszym serwisem tematycznym portalu SE.pl

Serwis sportowy Gwizdek24.pl. to pierwszy serwis tematyczny portalu informacyjno-rozrywkowego SE.pl. Jego uruchomienie jest wynikiem dynamicznego rozwoju tego portalu. Prace nad kolejnymi projektami trwają, kolejne serwisy tematyczne powiązane z SE.pl pojawią się w 2011 roku.

Serwis zawiera najważniejsze wiadomości ze świata sportu, relacje na żywo z wydarzeń sportowych; prezentuje wyniki zawodów, publikuje komentarze i analizy ekspertów. Projekt składa się z 10 głównych kategorii, które odpowiadają wybranym dyscyplinom sportowym, m.in. piłce nożnej, boksowi, piłce ręcznej, siatkówce, sportom zimowym oraz szczególnie ważnym wydarzeniom, takim jak EURO 2012 czy Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2011.

Nad materiałami redakcyjnymi pracuje połączony, silny zespół serwisu Gwizdek24.pl oraz dziennikarzy sportowych „Super Exprerssu”. Jego szefem jest Szymon Rojek, zaś Andrzej Kostyra, szef Działu Sportowego „Super Expressu”, znany komentator sportowy i dziennikarz , koordynatorem merytorycznym.

Do współpracy z serwisem zostały zaproszone osobowości świata sportu – wśród stałych felietonistów jest m.in. Michał Listkiewicz, były prezes PZPN.

Spośród innych działających na rynku serwisów sportowych, Gwizdek24.pl wyróżniają materiały o tematyce „okołosportowej”. Można z nich dowiedzieć się między innymi, dokąd wyjechać na narty, jaki sport uprawiać i ile to kosztuje.

„Gwizdek” chce być nie tylko źródłem informacji – sportowych faktów i ciekawostek związanych z różnymi formami aktywności fizycznej, ale również dostarczać rozrywki. Dzięki konkursom organizowanym w portalu, Internauci mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, m.in. zaproszenia na imprezy sportowe.

Serwis jest promowony na łamach „Super Expressu” (strony sportowe dziennika są obrandowane logo nowego serwisu), w newsletterach SE.pl oraz Gwizdek.24.pl.

Inauguracji nowego projektu towarzyszy konkurs na łamach „Gwizdka”, w którym można wygrać jeden z 8 prezentów od Tomasza Adamka, m.in. oryginalne koszulki i czapeczki Adamek Boxing Team oraz kalendarze i zdjęcia z autografem mistrza boksu.

źródło/autor: MURATOR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu