CBC Film Productions – nowy gracz na rynku produkcji filmowych w Polsce

Zarząd Red Star Media Sp. z o.o., funkcjonującej w Polsce od 2004 roku, z początkiem stycznia br. powołał do życia nowy dział.

Zespół CBC Film Productions będzie się zajmować się produkcją filmów reklamowych, korporacyjnych, reportaży, relacji z eventów i wszelkich projektów na potrzeby biznesu oraz instytucji publicznych i samorządowych.

– Nowy dział, będący jednocześnie samodzielną marką, ma za zadanie zaspokoić potrzeby naszych obecnych oraz przyszłych klientów, w zakresie ciekawych form promocji. Dynamiczne, merytoryczne i żywe produkcje filmowe, szczególnie w dobie Internetu, są coraz popularniejsze. Nasza usługa Podcast TV cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, nie mniej cały czas na rynku lokalnym brakuje profesjonalnych film producenckich, pracujących w ekonomicznych budżetach. Nie każdego lokalnego przedsiębiorcę stać na produkcję za 20 czy 30 tysięcy  – natomiast budżet 4 – 6 tysięcy jest już dużo częściej akceptowany przez mniejsze firmy takie jak szkoły językowe, dealerzy samochodowi, gabinety stomatologiczne, kluby fitness itp. – tłumaczy Wiktor W. Kammer, szef CBC Film Productions.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu