19. Finał WOŚP w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach

Oj, działo się w niedzielę, 9 stycznia, w gliwickim Centrum Handlowym FORUM (ul. Lipowa 1), gdzie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zbierając blisko 25 000 złotych.

19. Finał Orkiestry razem z C.H. FORUM nakręcali jego klienci oraz najemcy i partnerzy, którzy przekazali na licytację wiele atrakcyjnych fantów. Dla Orkiestry zagrały też zespoły De Nuevo i Pedro Y Mari oraz grupa taneczno-akrobatyczna REAN, w której występuje m.in. wielokrotna medalistka Polski w gimnastyce artystycznej Magdalena Gawara.

Przez cały dzień w centrum kwestowali wolontariusze Orkiestry, a wśród nich piłkarze gliwickiego Piasta. Do puszek wolontariuszy trafiło ponad 12,000 zł. Ponad drugie tyle uzbierało się w mega-puszce, między innymi ze sprzedaży okolicznościowych breloków WOŚP z limitowanej edycji oraz z licytacji.

Te, jak można było oczekiwać, wzbudziły dużo emocji. Ogromne serce z czekolady i 620 róż poszło za 300 zł, kubek Orkiestry za 250 zł, zestawy bielizny Corin za 100 zł. Wszystkich przebił Pan licytujący dużego pluszowego misia z serii Barbary Bukowski. Miś zarobił dla Orkiestry 500 zł.

Chętnie licytowano także inne przedmioty, w tym koszulki i stroje piłkarskie śląskich klubów oraz smakołyki podarowane przez handlowców z odbywającego się tego dnia w centrum Jarmarku Zdrowia. Pieniądze pochodzące z czynszu za wynajem im stoisk zarządca centrum przekazał na rzecz WOŚP.

Licznik Orkiestry w C.H. FORUM zatrzymał się na kwocie 24 394,38 zł.

źródło/autor: Plus Communication

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu