Metamorfoza z Blue City

Tagi:

Klienci lubiący trzymać rękę na pulsie mody, powinni zajrzeć do Blue City 15 stycznia. Przez cały dzień będą mogli podziwiać pokazy mody, zasięgnąć porad stylistów, fryzjerów czy dietetyków, zainspirować się lub poddać się niesamowitej metamorfozie.

Serce Blue City – fontanna na ten jeden dzień przemieni się w mediolański plac, na których przy stoliku, popijając aromatyczną kawę, w miłej atmosferze będzie można zaczerpnąć odrobinę modowych inspiracji na sezon wiosna–lato 2011, przygotowanych przez Najemców centrum. W zaaranżowanym obok show roomie będzie można za to nie tylko obejrzeć, ale też przymierzyć wybrane kreacje, zasięgnąć rad stylistów. Chętne panie pod ich uważnym okiem będą mogły przejść tu metamorfozę wyglądu, obejmującą nową fryzurę, makijaż oraz dwie stylizacje: dzienną i wieczorową. W nowej odsłonie zaprezentują się podczas głównego pokazu, a styliści okraszą go garścią porad dla wybranych typów sylwetek. Najlepsza przemiana zostanie nagrodzona bonem na zakupy ze stylistą do wykorzystania w salonach Blue City.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

źródło/autor: Blue City

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu