Konsalnet zadba o bezpieczeństwo wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pracownicy Konsalnetu będą pomagać wolontariuszom działającym w XIX edycji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przyczynianie się do podnoszenia poziomu bezpieczeństwa zaangażowanych w tę akcję osób to wynik porozumienia o partnerstwie, jakie Polski Związek Pracodawców Ochrona zawarł z fundacją WOŚP. Konsalnet to jedna z firm – członków PZPO.

Do pomocy osobom kwestującym 9 stycznia, podczas XIX Finału Orkiestry Konsalnet zaangażuje swoje grupy interwencyjne. Maja one za zadanie nadzorować – w miarę możliwości – miejsca, w których działają wolontariusze, zwracać uwagę na ich bezpieczeństwo, a także interweniować w razie zagrożenia. Porozumienie PZPO z WOŚP to inicjatywa branży ochrony w związku z coraz częstszymi przypadkami napadów, których ofiarą padają kwestujący na rzecz Orkiestry wolontariusze.

– To bardzo dobry pomysł, dzięki któremu możemy w najlepszy sposób wykorzystać nasze możliwości i doświadczenie w szczytnym celu – mówi prezes Konsalnet Holding S.A. Adam Pawłowicz.

Konsalnet to czołowa polska firma działająca w branży ochrony. Specjalizuje się w usługach związanych z bezpieczeństwem biznesu, świadczy także usługi Klientom indywidualnym. Eksperci Konsalnetu – w ramach corocznych społecznych akcji (Bezpieczne Zakupy, Bezpieczne Wakacje czy Bezpieczny Dom) – udzielają porad jak podnosić poziom swojego bezpieczeństwa.

Wszyscy pracownicy ochrony, którzy pomogą w niedzielnym finale WOŚ, dodatkowo oznakowani będą logo Partnera Finału.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu