Veracomp: nowy skaner dokumentowy Canon do zastosowań biurowych

W ofercie Veracomp dostępna jest udoskonalona wersja skanera dokumentowego Canon imageFORMULA DR-3010C, który jest przeznaczony do zastosowań biurowych. Urządzenie pracuje o 30 proc. szybciej od swojego poprzednika, zostało również wzbogacone o dodatkowe funkcjonalności, które zapewniają użytkownikom lepszą jakość i wydajność, a także większe oszczędności.

Kompaktowy skaner nabiurkowy DR-3010C został zaprojektowany tak, aby bezproblemowo wykonywać zadania intensywnego skanowania dokumentów o znaczeniu strategicznym, jak również do realizacji prostych, bieżących poleceń. Urządzenie potrafi pracować z szybkością 40 stron na minutę (skanowanie w czerni i bieli), podczas gdy jego poprzednik analogiczne zadanie wykonywał z szybkością 30 stron na minutę. Ta sama prędkość (40 stron/min w czerni/bieli) przy utrzymaniu identycznych rezultatów jest zachowana nawet podczas skanowania w rozdzielczości 300 dpi, także przy spełnianiu wymogów dokładnego skanowania OCR.

DR-3010C może zeskanować rekordową liczbę 3000 stron dziennie, dzięki czemu jest najbardziej wydajnym skanerem w swojej grupie. Dodatkowo pojemność podajnika wynosząca 50 arkuszy gwarantuje niezawodne skanowanie nawet przy maksymalnym załadowaniu. Najczęściej wykonywane polecenia, jak skanowanie do poczty email, drukarki czy pliku PDF, można realizować natychmiast naciskając specjalny przycisk.

Istotnym elementem nowego skanera Canon jest opcja skanowania dokumentów o długości do 3 metrów (np. paragonów lub wykresów lekarskich). Nowa funkcja Multistream daje możliwość zapisu skanowanych dokumentów zarówno w kolorze, jak i w czerni i bieli podczas jednego przebiegu skanowania. Z kolei oprogramowanie Kofax VRS zapewnia doskonałą jakość obrazu – ułatwia i upraszcza skanowanie dzięki automatyzacji przetwarzania obrazów i dokumentów.

Canon DR-3010C jest najbardziej energooszczędnym skanerem w swojej klasie, na co mają wpływ: zużycie energii na poziomie 18 W oraz funkcja automatycznego włączania/wyłączania zasilania.

Nowy model DR-3010C jest już dostępny w Veracomp. Cena SRP netto wynosi 4200 zł.

źródło/autor: Veracomp

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu