Podwójna moc ze Sweex Dual USB Charger

Wiele urządzeń przenośnych ładowanych jest poprzez złącze USB. Co zrobić gdy laptop się rozładował i nie możemy skorzystać z komputera stacjonarnego by naładować odtwarzacz multimedialny lub smartfona?

Sweex Dual USB Charger doskonale sprawdzi się w roli ładowarki. Nie dość, że zapewnia możliwość dostarczenia energii to jest w stanie obsłużyć nawet dwa urządzenia na raz. Kompaktowe rozmiary i dwa złącza USB to nie jedyne zalety tego urządzenia. Wtyczkę sieciową można odchylać zarówno do góry jak i w dół. Dzięki temu można ją podłączyć do gniazdka sieciowego niemal w każdej sytuacji. Nawet do listwy, czy przedłużacza, gdzie znajduje się już gąszcz wtyczek i przewodów. Zainstalowana dioda wskazuje stan urządzenia.

Niewielkie rozmiary, ruchoma wtyczka, uniwersalność zastosowania  i niska cena sprawiają, że ładowarka Sweex Dual USB Charger może być przydatna niemal każdemu, kto korzysta z przenośnych urządzeń zasilanych poprzez USB.

Sweex Dual USB Charger (PA007) kosztuje 39 zł.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta, która może zostać przedłużona o dodatkowe 10 lat po rejestracji na stronie Sweex.com/12yearwarranty

źródło/autor: Sweex

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu