Mapa szkół i szpitali od Panoramy Firm dla WOŚP

Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. XIX Finał wspiera (od pięciu lat) Panorama Firm. Specjalnie na ten cel w serwisie www.pf.pl powstała mapa WOŚP – http://wosp.pf.pl, na której zaznaczono szkoły i szpitale współpracujące z WOŚP.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz dziewiętnasty. W niedzielę 9 stycznia br. tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice, by zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Oprócz wiodącego tematu Finału, przyp. Wielka Orkiestra postanowiła wesprzeć dział medycyny dziecięcej – urologia i nefrologia, będzie to także okazja do rozmów o pierwszej pomocy. Fundacja realizuje program „Ratujemy i uczymy ratować”, którego celem jest kształcenie nauczycieli w tym zakresie. Partnerem akcji jest firma Eniro Polska.

Panorama Firm to medium, które umożliwia szybkie znalezienie firm, instytucji, produktów oraz usług. Dlatego od kilku lat przygotowuje dla WOŚP rozwiązania mapowe, które pomagają zarówno w czasie Finału WOŚP, ale także przez cały rok. Na ten Finał pod adresem wosp.pf.pl uruchomiono specjalną mapę, na której można znaleźć szkoły z całej Polski, które wzięły, biorą lub wezmą udział w programie Ratujemy i Uczymy Ratować (RiUR). Po najechaniu na placówkę, otrzymamy jej dane teleadresowe (nazwa, adres, ew. telefon). W przypadku szkół, które przeszły szkolenie w ramach programu dowiemy się – jaki sprzęt oraz pomoce dydaktyczne otrzymały od WOŚP. Na mapie zaznaczono również szpitale z całej Polski, które otrzymały specjalistyczny sprzęt od WOŚP. Najeżdżając na konkretną placówkę, możemy sprawdzić, jaki i o jakiej wartości sprzęt w niej się znajduje.

Mapa będzie dostępna przez cały rok i na bieżąco aktualizowana.

źródło/autor: Eniro Polska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu