Przejdź do treści

BUDMA z udziałem LEGI Polska

Jakie rozwiązania z dziedziny ogrodzeń stosują najlepsi? Żeby poznać odpowiedź na to pytanie warto zajrzeć na Międzynarodowe Targi Poznańskie (11-14 stycznia 2010) i odwiedzić stoisko LEGI Polska. W podzielonym na cztery strefy sektorze, eksperci opowiedzą o bezpieczeństwie podczas imprez sportowych, trendach w budownictwie boisk dla młodzieży czy estetyce w architekturze miejskiej.

Strefę sportu zdominują dwa tematy. Stadion Miejski w Poznaniu – pierwsza oddana do użytku arena EURO 2012, gospodarz i świadek triumfów Lecha w Lidze Europejskiej – został wyposażony w ponad cztery kilometry ogrodzenia LEGI Polska. Podczas targów można będzie zobaczyć, jak przebiegały prace, a także porozmawiać z wykonawcą, firmą AB – Tech, która poznański stadion poznali od kulis.

Drugi temat to obiekty wybudowane w ramach projektu „Moje boisko – Orlik 2012”. Zaprezentowany zostanie system LEGI Ballfang, stworzony specjalnie na potrzeby projektu. Warto zobaczyć to wysokie (od 3 do nawet 16 metrów) wyposażane w piłkochwyty i tłumiki akustyczne ogrodzenie zwłaszcza teraz, kiedy rusza czwarta edycja projektu.

W strefie bezpieczeństwa gwoździem programu będzie najbezpieczniejsza na rynku brama z rozbudowanym systemem czujników. Niezawodna i w stu procentach bezpieczna, została wybrana między innymi przez Centrum Informatyczno – Usługowe IBM we Wrocławiu – a  więc tam, gdzie jakość i funkcjonalność jest priorytetem. A oprócz bramy – ogrodzenia agresywne stosowane do zabezpieczania obiektów wojskowych, przemysłowych i lotniska, a nawet … ogrodów zoologicznych.

Kolejne dwa sektory to strefy architektury miejskiej oraz nowości. A na nich ozdobne pergole czy kosze gabionowe, a także premiery z dziedziny krat, bram i furtek. Wszystko to od 11 do 14 stycznia na Międzynarodowych Targach Poznańskich „Budma”. Serdecznie zapraszamy do hali numer 4, stoisko 24.

źródło/autor: LEGI Polska