„Biznes hostingowy w Polsce: rozwój, usługi i nowe technologie”. Pod tym hasłem odbędzie się trzecia edycja konferencji z cyklu Hosting Meeting

Już 27 stycznia odbędzie się trzecia edycja konferencji Hosting Meeting! Hosting Meeting to cykliczne spotkanie rodzimych przedstawicieli branży hostingowej oraz małych i średnich firm w Polsce. Jego celem jest promocja innowacyjnych rozwiązań hostingowych i sposobów ich wykorzystania w biznesie. 

Trzecie spotkanie Hosting Meeting odbędzie się już 27 stycznia 2011 we Wrocławiu pod hasłem „Biznes hostingowy w Polsce: rozwój, usługi i nowe technologie”. W imprezie swoje usługi, technologie i produkty dla firm hostingowych pokażą czołowi dostawcy rozwiązań na świecie, m.in. Microsoft, Hewlett Packard, MESH, Parallels, Spam Experts, NASK czy Gemalto.

Podczas spotkania zostaną poruszone tematy związane z rozwiązaniami, dzięki którym firmy hostingowe mogą rozwijać swoją ofertę i dostarczać nowe produkty na rynek. „Ta edycja naszego spotkania ma charakter B2B. Chcemy promować innowacyjne rozwiązania IT i pokazać firmom hostingowym, że ich właściwe wykorzystanie w biznesie może tworzyć przewagę konkurencyjną i rozwijać sam rynek” – mówi Dariusz Nawojczyk, redaktor naczelny Webhosting.pl i organizator spotkania Hosting Meeting.

Podczas swoich prezentacji prelegenci pokażą m.in.:

  • rozwiązania infrastrukturalne zwiększające wydajność platform hostingowych,
  • modele biznesowe dla firm hostingowych,
  • produkty do sprzedaży w ramach kanałów obsługiwanych przez firmy hostingowe.

Jako uczestnik spotkania zyskujesz:

  • dostęp do fachowej i aktualnej wiedzy z rynku usług hostingowych,
  • możliwość poznania najważniejszych osób w branży i rozmowę z nimi podczas sesji networkingowych.

 

Szczegółowe informacje na temat agendy oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie http://hostingmeeting.pl. W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Dariuszem Nawojczykiem (+48 694 196 846, dariusz.nawojczyk@hostingmeeting.pl).

Uwaga! Wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona – warto więc zarejestrować się już teraz!

źródło/autor: Arche Publishing

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu