Vobis poleca: Asus RT-N56U, router rodem z filmu sci-fi

W ofercie Vobis pojawił się właśnie idealny produkt dla osób, które szukają nowoczesnego, szybkiego routera. Ale Asus RT-N56U przypadnie do gustu również zwolennikom nowoczesnego wzornictwa – urządzenie wyróżnia się elegancką, futurystyczną obudową.

Najnowszy produkt Asusa to urządzenie, którego – w przeciwieństwie do większości dostępnych obecnie na rynku routerów – nie trzeba chować za szafą. RT-N56U z powodzeniem może być ozdobą każdego salonu, głównie za sprawą smukłej, czarnej obudowy o niecodziennej fakturze.

Wygląd to nie jednak wszystko – urządzenie wyróżnia się również doskonałymi parametrami. Asus RT-N56U to tak naprawdę dwa routery w jednym, umożliwia on bowiem jednoczesne korzystanie z dwóch pasm bezprzewodowych, co znacząco wpływa na poprawę prędkości połączenia i jakości sygnału.

Urządzenie wyposażone jest w pięć portów Gigabit Ethernet (4 LAN, 1 WAN) oraz sprzętową obsługę NAT – zapewnia to doskonałą wydajność połączenia przewodowego (współpracując z kompatybilnymi urządzeniami i usługami internetowymi, RT-N56U może osiągać nawet przepustowość dochodzącą do 900 Mbps).

Konfigurację uzupełniają dwa porty USB 2.0 – dzięki nim router może jednocześnie np. udostępniać drukarkę w sieci i po podłączeniu do niego dysku USB pracować jako urządzenie NAS.

Ciekawostką jest również funkcja ASUS Ai Radar, zwiększająca pokrycie sygnałem sieciowym pasma 5GHz, a także wbudowany klient HTTP, FTP oraz BitTorrent (umożliwia to pobieranie plików na podłączoną pamięć USB, bez potrzeby włączania komputera).

Cenę urządzenia, które dostępne jest w sieci sklepów Vobis Digital oraz sklepie internetowym Vobis.pl, ustalono na 649 zł. Warto dodać, że klienci Vobis mogą skorzystać z całej gamy usług dodatkowych – nabywców routera powinna zainteresować np. możliwość zamówienia instalacji sprzętu w domu klienta oraz możliwość wykupienia rozszerzonej gwarancji i ubezpieczenia sprzętu.

Więcej informacji (w tym specyfikacja): http://nowy.vobis.pl/produktinfo.aspx?symbol=902358

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu