Multimedialne ekrany ART NEW MEDIA z Mocą Przebojów POLSATU

Art NEW Media, spółka giełdowa z obszaru sztuki oraz nowych technologii, zapewniła ekrany na największym w Polsce wieczorze sylwestrowym, organizowanym przez telewizję Polsat oraz Biuro Promocji Miasta Stołecznego Warszawy. Wydarzeniem z dziedziny multimediów było użycie po raz pierwszy w Polsce kurtyn diodowych o wysokiej rozdzielczości potrafiących bezpośrednio i skutecznie stawić czoła najtrudniejszym warunkom atmosferycznym.

Uroczyste przywitanie Nowego Roku było transmitowane na żywo przez telewizję Polsat i Polsat 2 natomiast do noworocznego odliczania dołączyła się również stacja Polsat News. W sumie wydarzenie oglądało ponad 5 milionów widzów. Na placu bawiło się natomiast ponad 120 tysięcy osób.

Uczestnicy szampańskiej nocy mogli wziąć udział również w niezwykłym i niespotykanym do tej pory w Polsce pokazie multimedialnym, który miał miejsce przy scenie na specjalnie zamontowanych ekranach diodowych.

Na ogromnych transparentnych ekranach z kurtyn można było nie tylko podziwiać gwiazdy w wielkim formacie pokazywane z kamer HD, ale również oglądać niezwykłe grafiki, oraz na przykład, czytać teksty śpiewanych przez wokalistów i zespoły piosenek.

Na tę noc ekrany udostępniła firma Art NEW media, która jest posiadaczem najnowocześniejszych w Polsce ekranów wielkoformatowych o łącznej powierzchni 310 m².

Można śmiało powiedzieć, że to wydarzenie przejdzie do historii w świecie branżowym, ponieważ po raz pierwszy mieliśmy do czynienia z kurtyną o wysokiej rozdzielczości, ale w pełni outdoorową. Dzięki konstrukcji kurtyny (klasa odporności na warunki atmosferyczne IP67 tył i IP65 przód) ekrany świeciły skutecznie przez kilka dni pod naporem mrozu, wiatru, śniegu i marznącego deszczu na konstrukcjach bez jakiegokolwiek przykrycia.

Podczas tegorocznej „Sylwestrowej Mocy Przebojów” zaprezentowane zostały największe europejskie hity, a na scenie wystąpili m.in.: Roxette, Opus, Doda, Varius Manx, Golec uOrkiestra, Kombi, Blenders, Natasza Urbańska, Maciej Maleńczuk i wielu innych. Natomiast w roli gospodarzy wieczoru wystąpiły gwiazdy Polsatu: Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz oraz Agata Młynarska, Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz, Mateusz Borek, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor oraz Maciej Rock.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu