Damco ekspertem w zarządzaniu gospodarką opakowań zwrotnych

Podczas konferencji poświęconej „Zarządzaniu gospodarką opakowań zwrotnych”, zorganizowanej przez firmę MOVIDA, Damco (Part of the A.P.Moller – Maersk Group) prezentowało praktyki związane z kompleksową obsługą gospodarki opakowań zwrotnych.

Wydarzenie to było okazją do nawiązania istotnych kontaktów handlowych oraz wysłuchania wykładów prowadzonych przez znanych i cenionych ekspertów krajowych, jak i międzynarodowych. W programie uwzględniono również wystąpienia praktyków, którzy podzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w sprawnym zarządzaniu gospodarką paletową. Firmę Damco reprezentowała Dominika Jakubczak – zajmująca się na co dzień obsługą gospodarki paletowej oraz opakowaniami zwrotnymi.

Prelekcja Dominiki Jakubczak na temat „Gospodarki opakowaniami zwrotnymi – przykłady skutecznych rozwiązań” spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników. Podczas wystapienia przedstawione zostały: definicja opakowań zwrotnych; problemy z jakimi spotykają się dostawcy (producenci) w łańcuchu obrotu opakowaniami zwrotnymi i paletami oraz propozycje rozwiązań, wynikające z wieloletniego doświadczenia firmy w tym zakresie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu