WeCare, spółka-córka dewelopera Liebrecht & wooD, zarządza dwoma kolejnymi biurowcami w Warszawie

Wywodząca się z grupy deweloperskiej Liebrecht & wooD firma WeCare, specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi, podpisała umowy na obsługę mokotowskiego parku biurowego – Cybernetyki Office Park oraz biurowca IO-1 przy ul. Puławskiej. Pod opieką WeCare w Polsce znajduje się sześć budynków biurowych w Warszawie i jeden park handlowy zlokalizowany w Gdańsku łącznie z około 50-cioma najemcami.

WeCare zarządza biurowcami Cybernetyki Office Park oraz IO-1 od stycznia 2011 roku. Oba biurowce należą do IMMOFINANZ Group.

– Nawet najlepsze budynki nie będą dobrze funkcjonować same. Wymagają profesjonalnego, popartego doświadczeniem zarządzania. Powierzenie tego zadania naszym specjalistom z firmy WeCare to doskonały wybór. To wspaniale, że możemy świadczyć swoje usługi dla IMMOFINANZ – mówi Kamila Zębik, dyrektor zarządzająca WeCare w Polsce.

Wywodząca się z grupy deweloperskiej Liebrecht & wooD firma WeCare stanowi oddzielny podmiot na polskim i rumuńskim rynku od 2001 roku. Zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi, a w szczególności obiektami biurowymi i handlowymi. Aktualnie firma w Polsce i Rumunii zarządza przestrzenią biurową o łącznej powierzchni około 200 000 m2 oraz świadczy usługi dla dwóch parków handlowych.

Do zadań spółki należy m.in. budżetowanie i planowanie, zarządzanie relacjami z najemcami oraz administrowanie nieruchomości.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu