Stwórz aplikację z Windows Azure i wygraj wyjazd do Los Angeles

Uwaga deweloperzy! Microsoft ogłosił konkurs „Twoja firma, Twoja szansa na sukces”, w którym można wygrać w pełni opłacony wyjazd na konferencję Worldwide Partner Conference w Los Angeles oraz atrakcyjne nagrody pieniężne. Wystarczy napisać aplikację z wykorzystaniem platformy Windows Azure. Rejestracja konkursowa potrwa do 31 stycznia do godz. 14:00.

Już teraz można przystąpić do konkursu „Twoja firma, Twoja szansa na sukces” ogłoszonego przez firmę Microsoft. Rejestracja uczestników jest prowadzona poprzez dedykowaną stronę internetową www.microsoft.com/poland/konkurs-azure/. Rejestracja polega na nadesłaniu opisu aplikacji internetowej, która powstanie z wykorzystaniem platformy Windows Azure. Należy się pospieszyć, ponieważ w konkursie wezmą udział tylko te aplikacje, które zostaną opisane w nieprzekraczalnym terminie wyznaczonym na  godzinę 14:00 31 stycznia br.

„Prace, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu powinny zostać w całości napisane oraz przetestowane na platformie Windows Azure do 14 kwietnia do godziny 14:00,” – powiedział Dariusz Piotrowski, dyrektor działu Developer & Platform Group w polskim oddziale firmy Microsoft. – „Finałowa prezentacja aplikacji odbędzie się podczas uroczystej gali 11 maja”.

Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy przejdą do etapu drugiego, otrzymają bezpłatne wsprarcie technologiczne, które pomoże im w stworzeniu gotowego produktu opartego o Windows Azure.

Oprócz opłaconego wyjazdu na światową konferencję WPC w Los Angeles, zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6 tysięcy złotych. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody finansowe w wysokości odpowiednio 5 i 4 tysięcy złotych.

Konkurs jest skierowany do deweloperów oraz programistów. Ich prace będą oceniane przez czteroosobowe jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele firmy Microsoft: Tadeusz Golonka, Robert Gajda, Dariusz Grzesiński oraz Tomasz Kopacz.

Więcej informacji o konkursie, jego regulamin oraz szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie internetowej www.microsoft.com/poland/konkurs-azure/.

źródło/autor: Weber Shandwick

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu