Przejdź do treści

ASUS Shop dostępny w Polsce

ASUS Shop, internetowy sklep firmy ASUS, będzie dostępny dla polskich użytkowników od 4 stycznia 2011 roku pod adresem: http://shop.asus.pl.

Sklep internetowy oferuje głównie akcesoria sygnowane logo ASUS: torby, pokrowce, plecaki na notebooki i netbooki, myszki i klawiatury, a także zasilacze, kable, stacje dokujące oraz dyski zewnętrzne. Internauci będą mogli za pośrednictwem ASUS Shop rozszerzyć o rok lub 2 lata gwarancję (zarówno lokalną, jak i globalną) na posiadane notebooki i urządzenia Eee Family. Planowane jest stopniowe poszerzanie oferty e-sklepu.

Warto zwrócić uwagę na zintegrowaną wyszukiwarkę, która ułatwia znalezienie odpowiednich akcesoriów do zakupionego już komputera ASUS.

Na razie ASUS Shop honoruje wyłącznie płatność kartą kredytową. W niedalekiej przyszłości w e-sklepie będzie można płacić za pomocą przelewu oraz PayPal.

Z okazji uruchomienia polskiej wersji ASUS Shop do 15 lutego 2011 wysyłka zamówionych produktów jest bezpłatna. Przesyłki ekspresowe pozostaną pełnopłatne.

Do tej pory z serwisu mogli korzystać mieszkańcy Belgii, Francji, Niemiec, Włoch, Holandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Wraz ze startem w Polsce, sklep będzie dostępny także w Czechach, Portugalii oraz na Węgrzech.