„Świat według Kiepskich” czyli… Wielki Powrót Waldusia!

Na ekrany telewizorów wracają Kiepscy. W dniu 3 stycznia 2011 roku, w kompleksie studiów ATM na Bielanach Wrocławskich, rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków „Świata według Kiepskich”. Cała, dobrze nam znana, grupa sąsiedzka z ulicy Ćwiartki ¾ stanie do walki o lepsze jutro. Widzów czeka nie lada niespodzianka – po 6 latach podróżowania po obcych kontynentach, powraca bowiem… WALDUŚ (w tej roli niezastąpiony Bartosz Żukowski)!

Długo oczekiwane pojawienie się Waldusia z pewnością przyniesie mnóstwo wzruszeń oraz rozśmieszy widzów. Nowe odcinki będzie można zobaczyć już wkrótce na antenie Telewizji Polsat. „Świat według Kiepskich” to najdłużej realizowany oryginalny polski sitcom – po 12 sezonach na antenie liczy już ponad 350 odcinków. Serial, jego twórcy i wykonawcy zdobywali liczne nagrody, a Ferdek Kiepski (w wykonaniu znakomitego Andrzeja Grabowskiego), stał się ikoną wśród postaci polskiej komedii telewizyjnej.

Kiedy za oknem mróz i komunikacyjny chaos, do akcji – w imię poprawy własnego losu – rusza nieprzewidywalne trio: rodzina Kiepskich, Paździochów i Boczek. To oni, wspomagani przez liczne pozytywne i negatywne indywidua, zabiorą widzów Telewizji Polsat w świat niesamowitych przygód. Mieszkańcy Ćwiartki ¾ i tym razem zadbają o dobry humor widzów.

„Świat według Kiepskich” cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Nowe odcinki obfitować będą w groteskowe sytuacje oraz zaskakujące zwroty akcji, które rozśmieszą widzów do łez. Na planie najnowszej serii pojawią się: Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina Kiepska), Ryszard Kotys (Paździoch), Basia Mularczyk (Mariolka Kiepska), Renata Pałys (Paździochowa) oraz po sześciu latach nieobecności Bartosz Żukowski (Walduś). Nowe odcinki będzie można oglądać wkrótce na antenie Polsatu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu