Tomasz Bagiński gościem Interactive Day w Krakowie

14 stycznia 2011 w postindustrialnych wnętrzach krakowskiego klubu Fabryka odbędzie się drugie spotkanie z cyklu Interactive Day organizowanego wspólnie przez agencję Pride&Glory Interactive, Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera oraz IAB Polska.

Interactive Day to cokwartalne wydarzenie skierowane do środowisk reklamowych i artystycznych a także studentów zainteresowanych związaniem się z branżą interaktywną. Ma na celu m.in. promocję kierunku „Marketing w sieci” oferowanego przez WSE w Krakowie.

Podczas drugiej edycji wystąpią twórca kultowej „Katedry”, nominowany do Oscara Tomasz Bagiński, Bartłomiej Kozłowski i Sebastian Ścigalski z agencji Wallstreet, Elżbieta Dymna i Marcin Rutkiewicz – twórcy albumu „Polski Street Art”.

Przed wieczorną częścią oficjalną odbędą się warsztaty przeznaczone dla osób zainteresowanych promocją marki w social media prowadzone przez Piotra Friedberga i Dawida Szczepaniaka (Pride&Glory Interactive). Wydarzenie zakończy after party otwarte dla wszystkich gości.

Pierwsze spotkanie w październiku zgromadziło około 400 osób. Styczniowa edycja Interactive Day związana jest także z drugimi urodzinami Pride&Glory.

Wstęp jest bezpłatny. Szczegóły wydarzenia oraz potwierdzenie obecności pod adresem: http://www.facebook.com/event.php?eid=129391837123766

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu