Roto – producent okuć do okien i drzwi z agencją Pegasus PR

Agencja Pegasus Public Relations rozpoczęła współpracę z firmą Roto Frank Okucia Budowlane. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Obejmuje przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacyjnej, stałe doradztwo w zakresie PR oraz media relations.

Firma Roto znana jest z innowacyjności i technicznie zaawansowanych rozwiązań systemowych. Chcemy, by nasze produkty były prezentowane klientom rzetelnie i w sposób dla nich zrozumiały z punktu widzenia korzyści użytkowych, dlatego do współpracy wybraliśmy doświadczonego partnera. Agencja Pegasus PR będzie wspierać nas w zakresie komunikacji, szczególnie w kontaktach z mediami „konsumenckimi” – mówi Paweł Szkodziak, Kierownik ds. komunikacji marketingowej z Roto Frank Okucia Budowlane.

Grupa Roto Frank jest obecna na rynku światowym od 75 lat. Jest liderem w branży technologii okien i drzwi oraz okien dachowych i systemów solarnych. Skupia 13 zakładów produkcyjnych i 40 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. Swoją pozycję w dziedzinie okuć budowlanych zdobyła oferując innowacyjne, indywidualne i bezpieczne rozwiązania systemowe, zaprojektowane przez inżynierów i konstruktorów należących do światowej czołówki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu