Nowy kapitan na pokładzie Brief’a

Autorka Sukcesu Pisanego Szminką, znanego m.in. z TVN24 i Radia Pin, objęła w styczniu dodatkowo funkcję redaktora naczelnego magazynu Brief.

Jak wprowadzać zmiany, to z rozmachem – mówi Grzegorz Kiszluk, twórca Briefu, który obok redesingu magazynu i udostępnienia go w multimedialnej wersji na tabletach iPad przekazał funkcję redaktora naczelnego Oldze Kozierowskiej.

Po przeprowadzeniu zmian na moim „okręcie flagowym”, czyli magazynie Brief, który wydaję od ponad 10 lat, będzie on dowodzony przez nowego kapitana – młodą, dynamiczną redaktor naczelną, ja zaś przejmę rolę generała – dodaje.

Do kluczowych zadań Kozierowskiej będzie należało tworzenie pisma stanowiącego nową wartość na polskim rynku prasy biznesowej.

W styczniowym numerze magazynu Brief znajdą się szczegółowe informacje na temat wszystkich wprowadzonych zmian.

Olga Kozierowska posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie zdobyte na rynkach europejskich w regionie środkowej i południowo-wschodniej Europy. Pracowała m.in. w GeoPost Group gdzie odpowiadała za 14 krajów, w DPD Polska, Unilever Polska, Welbilt UK (w Londynie) i Holenderskich Liniach Lotniczych KLM. Od 2003 roku na stanowiskach menedżerskich. W 2008 roku założyła własną firmę Sukces Pisany Szminką, której celem jest wsparcie i promocja przedsiębiorczości kobiet.

Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień m.in. Marketer Roku 2005, Złota Strzała 2006, Europrodukt 2006, Kobiece Oblicze Sukcesu, Protony 2007, Word mail Awards 2008, Quality Awards 2008. Zdobyła trzecie miejsce w rankingu Pulsu Biznesu „Osobowości Radiowe 2008” i w plebiscycie Polski Przedsiębiorczej „Przedsiębiorcza Osobowość Roku 2009”.

W 2010 roku zadebiutowała na rynku wydawniczym książką Sukces Pisany Szminką.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu