Przejdź do treści

Link4 zwraca koszt badania technicznego samochodu – nowa kampania

Link4, lider ubezpieczeń direct, wystartował z kampanią reklamową nowej promocji skierowanej do właścicieli aut. Przesłanie koncentruje się wokół komunikatu: „Link4 zwraca koszt badania technicznego samochodu”. Kampania wystartowała 2 stycznia i potrwa 5 tygodni.

Nowa promocja Link4 skierowana jest do osób zawierających z ubezpieczycielem umowę pakietowego ubezpieczenia OC+AC. Dzięki niej nowi klienci towarzystwa będą mogli otrzymać zniżkę w wysokości ceny okresowego badania technicznego auta. To pierwsza tego typu oferta na polskim rynku.

– W naszej najnowszej kampanii podkreślamy znaczenie badań technicznych jako istotnego elementu eksploatacji samochodu. Zwracamy uwagę na możliwość częściowego zmniejszenia kosztów użytkowania auta poprzez nabycie polisy w Link4, której zakup pozwala zaoszczędzić koszt jednorazowego podstawowego badania technicznego. Dajemy w ten sposób do zrozumienia, że Link4 dba o klientów, którzy cenią sobie sprawność i bezpieczeństwo swoich aut – podkreśla Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu Link4 TU SA.

Promocja potrwa do 6 lutego.

Najnowsza kampania ma charakter sprzedażowy i jest kontynuacją działań, których pierwsza odsłona miała miejsce w połowie maja 2010 roku. W najnowszych spotach wykorzystano format znany z poprzednich kampanii ubezpieczyciela, w tym charakterystyczny motyw scenograficzny „czwórek”, będących elementem brandingu Link4.

Pomysł kreatywny należy do Gruppy66 Ogilvy. Reklama została wyprodukowana przez Redworks, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajął się Starcom.

Spoty reklamowe Link4 pojawiły się w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat) i wybranych kanałach tematycznych. Kampania wspierana jest przez e-mailingi, akcje bannerowe na stronach popularnych portali internetowych (między innymi: Onet.pl, WP.pl, Interia.pl, o2.pl) oraz kampanię linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Emisja spotów i bannerów planowana jest przez najbliższe 5 tygodni.

Więcej: www.link4.pl i www.link4.pl/blog