Centrum Klima S.A. zaprasza na nowe szkolenie

W odpowiedzi na liczne prośby otrzymywane od Klientów Centrum Klima zdecydowało się poszerzyć swoją ofertę szkoleń o serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Pierwsze tego typu szkolenie odbędzie się 23 lutego br., a w programie znajdą się takie zagadnienia jak budowa urządzeń, serwisowanie czy materiały serwisowe.

Centrum Klima już od wielu lat organizuje dwa rodzaje szkoleń, które cieszą  się niesłabnącą popularnością wśród instalatorów, dystrybutorów i projektantów. Z jednej strony są to szkolenia modułowe, mające na celu zapoznanie Klientów z produkcją własną oraz innych firm dystrybuowanych przez Centrum Klima. Z kolei w trakcie drugiego szkolenia użytkownicy zdobywają wiedzę niezbędną do wykonania samodzielnego montażu klimatyzatora. Serwis klimatyzatorów jest więc uzupełnieniem już dostępnej oferty. Nowe szkolenie podobnie jak te już organizowane będzie całodzienne i przeprowadzone zostanie pod okiem doświadczonego instalatora w siedzibie firmy Centrum Klima – w Wieruchowie. Zapisywać się można już dziś wypełniając formularz dostępny na stronie www.centrumklima.pl w zakładce Szkolenia, a następnie – Serwis klimatyzatorów lub klikając na poniższy link:

http://www.centrumklima.pl/pl,szkolenia,serwis-klimatyzatorow.html

Tam też można znaleźć wszystkie niezbędne informacje – w tym program szkolenia i wskazówki jak dokonać opłaty. Cena szkolenia to 430 zł brutto dla pierwszej osoby z danej firmy, 270 zł brutto dla każdej kolejnej.

źródło/autor: Centrum Klima

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu